Cudowna willa nad brzegiem jeziora Como

full screen
47 zdjęć

W prowincji Como, położona nad brzegiem jeziora o niepowtarzalnym urokliwym krajobrazie, jest na sprzedaż ta piękna luksusowa willa.
Jest to epokowa posiadłość niedawno i starannie odrestaurowana, otoczona pięknym ogrodem.
Willa nad jeziorem ma powierzchnię 700 metrów kwadratowych na trzech piętrach i ma 5 sypialni, 4 łazienki i studio znajdujące się w panoramicznej wieżyczce.
Nieruchomość posiada dependance, również niedawno odnowioną o około 100 metrów kwadratowych, gdzie znajdują się dwie sypialnie i dwie łazienki, idealne dla maksymalnie sześciu osób lub jako dom dla pracowników. Uroczy ogród zimowy łączy główny dom z domem dla służby.
Cała nieruchomość jest otoczona bardzo dobrze utrzymanym i obsadzonym parkiem o około 3.000 metrów kwadratowych.
Na zewnątrz znajduje się również duży dok o 90 metrów kwadratowych z częściowo zadaszonym tarasem z widokiem na jezioro i przystanią dla łodzi cumowniczych.
Widok, który można podziwiać z tej wspaniałej willi na sprzedaż w Como jest cudowny, rozciąga się na 180 ° basenu jeziora, a położenie w pobliżu brzegu jest dodatkową wartością, która zwiększa prestiż tej wspaniałej rezydencji.
Każdy, kto chce posiadać piękny wymarzony dom nad jeziorem Como doceni komfort, prywatność i relaksującą atmosferę tej uroczej, epokowej willi.

informacje techniczne

Region: Lombardia
Województwo: Como

Typologia: luksusowa epokowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 800 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3.000 mq

Główna willa: 700 mq
3 piętra
5 sypialni
4 łazienki
Panoramiczna wieżyczka

Dependance: 100 mq
2 piętra
2 sypialnie
2 łazienki

Dok: 90 mq


Lombardia - jezioro Como: Lecco 25 km - Mediolan 42 km - Varese 20 km - Monza 32 km - Lugano 20 km - Verbania 40 km.

Ref: 1119
cena: Od 5mil do 10mil

jezioro como

wille nad jeziorami
domy marzeń como

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Jezioro Como

Jezioro Como jest cudownym, naturalnym jeziorem w Lombardii, pochodzi z głębokich wykopów rzecznych i modelowane przez powtarzające się zlodowacenia. Trzecie włoskie jezioro jako powierzchnia i pierwsze pod względem obwodu, jest znane z charakterystycznej formy o kształcie odwróconej litery „Y”.
Znane i odwiedzane w ‘800 roku przez największych poetów romantyzmu, od Alessandro Manzoni do Stendhala, od George’a Gordona Byrona do Franza Liszta, reprezentuje wciąż jeden z  najbardziej sugestywnych włoskich obszarów, a jego dziedzictwo naturalne jest wręcz cudowne.
A jeśli kiedyś jeziora zwracały uwagę poetów, są obecnie coraz bardziej skonsolidowane przez krajowych i międzynarodowych vip jet-set. Z tego powodu jest także domem dla wspaniałych luksusowych willi cieszących się coraz większym popytem wśród klientów zarówno włoskich, jak i zagranicznych.
Zakochać się w podobnej lokalizacji o idealnym klimacie i pięknej scenerii jest naprawdę nieuniknione, a to z tego powodu, że wille nad jeziorami są coraz bardziej poszukiwane.