CUDOWNA WILLA NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

78 zdjęć
Ta piękna willa na sprzedaż we Florencji jest jedną z najbardziej prestiżowych rezydencji umieszczonych na wzgórzach w okolicy, oferując wyjątkowo piękny widok na zielony krajobraz Toskanii.
Początki tej pięknej luksusowej willi, rozpoczynają się w gospodarstwie, które powstało około 1400r.: świadectwem są znaleziska starożytnej ceramiki do których doszło podczas restrukturyzacji piwnic. Ale w 1700 roku imponująca konstrukcja staje się pałacem, jej wielkość zwiększono poprzez dodanie trzeciego piętra. Prace architektoniczne ubiegłego wieku, przekształciły obiekt w styl neoklasycystyczny, z dodatkiem imponującej wieży z kolumnami i kompozytowych kapitałów.
Wszystko wokół dużego parku z trzema hektarami, który otacza nieruchomość i pozwala cieszyć się spokojem wsi, mimo, że znajduje się w odległości spaceru od miasta. Tutaj możemy podziwiać wypielęgnowane żywopłoty, duży prostokątny basen, oryginalną prywatną kaplicę, piękny staw z liliami wodnymi i żółtymi i różowymi kwiatami lotosu. Wychodząc z ogrodu można dotrzeć do pola, w którym można wybrać się na odprężający spacer, aż do dębowego i sosnowego lasu.
Wewnętrznie, nieruchomość we Florencji posiada trzy piętra, które rozprzestrzeniają się na powierzchni około 1300 metrów kwadratowych, ma ona siedem jasnych sypialni, każda z łazienką, w których możemy docenić wielką ostrożność na szczegóły: łazienki z jasnym i kolorowym marmurem, szlachetne drewno, które buduje specjalne gry geometryczne, duże okna z widokiem na park, wanny z hydromasażem.

informacje techniczne

Region: Toskania
Lokalizacja: Florencja

Typologia: toskańska willa - luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 1300 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3 ha

Basen
7 pokoi z łazienką
Wieża widokowa
Toskania – Florencja: Florencja 25 km - Lucca 40 km - Piza 40 km  - Siena 55 km  - Forte dei Marmi 65 km  - Monte Abetone 50 km - Termy Montecatini 20 km  - lotnisko Florencja km  20.

Ref: 0719
cena: € 2.200.000

luksusowa willa toskania

luksusowa willa florencja
sprzedaż willa florencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - jest powszechnie uznawana jako miasto sztuki, z bezcennym zbiorem prac, które przekształcają się w tkankę miejską. Serce Florencji Piazza della Signoria, gdzie góruje Pałac Vecchio i Galeria Uffizi. Kilka kroków od hotelu znajduje się Katedra ze wspaniałą kopułą Brunelleschi i towarzyszącą jej dzwonnicą i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu.
Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskani pełna jest pięknych willi na sprzedaż, zajmuje miejsce w historii Florencji na równi z ludźmi, którzy tam mieszkają. Historycznie, ludność Florencji czuje miłość-nienawiść do Arno, która jest zwiastunem korzyści z handlu jak i katastrofy i powodzi. Wśród mostów przecinających Ponte Vecchio, który jest unikalny w świecie, z cechami sklepów jubilerskich w domach zbudowanych na nim. Przecina szlachetny Corridoio Vasari, jedyny most w mieście, który przetrwał II wojnę światową. Lewym brzegiem rzeki Arno jest Oltrarno, obszar, w którym można jeszcze oddychać, między jego świeckimi warsztatami, atmosferą Florencji w sposób opisany przez Vasco Pratolini i Marcello Vannucci.