Cudowna willa na sprzedaż w Castiglioncello

full screen
42 zdjęć

W cudownym Castiglioncello, w centralnej i absolutnie ekskluzywnej pozycji jest na sprzedaż ten luksusowy, wspaniały, niedawno wybudowany dom.
Wolna z czterech stron, otoczona pięknym ogrodem i basenem willa posiada dwa wejścia, jedno dla pieszych i jedną drogę przez ogrodzony podjazd, obiekt ma wiele miejsca, gdzie można zaparkować do 15 samochodów.
Ten dom marzeń nad morzem ma powierzchnię około 360 metrów kwadratowych rozprowadzonych głównie na dwóch poziomach, plus poddasze, strych i piwnice, gdzie znajduje się małe mieszkanie z niezależnym wejściem, które może być przydzielone dla personelu serwisowego.
Przy wejściu do pięknego domu znajdziemy duży salon z jadalnią, która ma dostęp do dużego tarasu o 40 metrach kwadratowych z widokiem na basen, kuchnię, łazienkę oraz w pełni wyposażoną siłownię, która może stać się dodatkową sypialnią.
Na pierwszym piętrze mieści się część sypialna z czterema sypialniami dwuosobowymi, jedna sypialnia i trzy łazienki. Dwa pokoje dzielą zadaszony taras z widokiem na morze Castiglioncello.
Piękne, szklane schody prowadzą na poddasze i na strych, użyteczne jako pomieszczenia pomocnicze i kieszeni taras, z którego można podziwiać niepowtarzalny widok.
W piwnicy mieszczą się piwnice i apartament serwisowy.
W komplecie ze wszystkimi udogodnieniami, ta luksusowa willa nad morzem w pobliżu morza oferuje luksus i komfort w naprawdę wyjątkowej lokalizacji.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Livorno
Powierzchnia: Castiglioncello

Typologia: luksusowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 360 mq
Powierzchnia zewnętrza: 600 mq

Parter: 113 mq
Pierwsze piętro: 113 mq
Poddasze: 55 mq
Strych: 23 mq
Piwnice: 55 mq
Tarasy: 68 mq
Basen: 40 mq

Toskania - Castiglioncello: Livorno km 20 - Piza km 50 - Forte dei Marmi km 75 - Florencja km 85 - Piombino km 50 - lotnisko Piza km 45

Ref: 1237
cena: Od 2,5mil do 5mil

castiglioncello

wille nad morzem
luksusowa willa toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Castiglioncello

Powszechnie nazywa się "perłą Morza Tyrreńskiego", całkowicie otoczony przez naturę, Castiglioncello zawsze prestiżowe przeznaczenie elity Toskania. Cudowna wieś starożytnie etruska charakteryzuje się klifami z widokiem na morze, jest domem dla niezwykłych luksusowych willi położonych nad malowniczymi zatokami i zatoczkami, gdzie można popływać w krystalicznie czystych wodach.
Miasto ma niepowtarzalny urok, jego piękno zachwyca i inspiruje przez lata artystów, pisarzy i poetów, ale także ludzi ze świata kultury i rozrywki, jak wielcy Mastroianni i Sordi, którzy tu, w cudownych domach marzeń, spędzili letnie wakacje.
Castiglioncello cieszy się przyjemnym klimatem przez cały rok oraz doskonałą lokalizacją jeśli chodzi o krajobraz, w otoczeniu pięknych i dziewiczych lasów sosnowych, które ozdabiają nieruchomości, jest ulubionym miejscem dla tych, którzy chcą połączyć relaks, kulturę i rozrywkę, zachowując ciszę i relaks teraz tak obcy dla dużych miast.