CUDOWNA WILLA NA SPRZEDAŻ W CASTIGLIONCELLO

54 zdjęć

Kilka metrów od morza, w jednej z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych obszarów toskańskiej riwiery, leża ta piękna willa na sprzedaż w Castiglioncello.
Elegancka rezydencja w stylu Liberty została wybudowana na początku ‘900, zachowuje swój pierwotny urok dzięki niedawnym pracom remontowym, które starannie utrzymały charakterystykę o dużej wartości, zwłaszcza jeśli chodzi o obszar zewnętrzny.
Wewnętrznie przestrzenie mają nowoczesny wygląd, przywiązano szczególną uwagę na szczegóły, luksusowe wykończenia, kolory, układ przestrzeni, który jest funkcjonalny, gwarantując wszystkie udogodnienia nowo wybudowanej willi.
Nieruchomość ma powierzchnię około 600 metrów kwadratowych, wszystkie pokoje są bardzo przestronne i jasne. Kuchnia jest duża, w pełni wyposażona, salon urządzony jest ze smakiem i stylem. Kręcone schody z drewna i metalu prowadzą do obszaru nocnego, który jest doskonale zorganizowany w funkcjonalne i komfortowe pokoje.
Zewnętrznie, schodząc po spektakularnych schodach z kamienia, które zdobią symetrycznie obie strony fasady willi w Castiglioncello, zanurzonej w pięknym parku o 3500 metrów kwadratowych z palmami, kwitnącymi krzewami i dużymi zdobionymi wazonami. Znajduje się tu basen, który wraz z luksusowym prywatnym spa jest idealnym miejscem na relaks.
Prestiżowa rezydencja z pewnością posiada niepowtarzalny urok, który na pewno spełnia wszystkie potrzeby tych, którzy szukają nie tylko pięknego wakacyjnego domu, ale także dla tych, którzy chcą żyć w tym pięknym mieście na wybrzeżu Toskanii.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Livorno

Powierzchnia wewnętrzna: 600 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3.500 mq

Park
Basen
Podwójny garaż
Prywatne spa

Toskania - Castiglioncello. Livorno km 20 - Piza km 50 - Forte dei Marmi km 75 - Florencja km 85 - Piombino km 50 - lotnisko Piza km 45.

Ref: 0938
cena: € 2.700.000

willa morze

luksusowa willa livorno
luksusowa willa toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Livorno

Toskania – Castiglioncello. Castiglioncello, popularne miejsce na wybrzeżu Toskanii, część szerszego terytorium tzw. Wybrzeża Etrusków, które jest domem dla pięknych i luksusowych willi i prestiżowych nieruchomości. Urwiska z widokiem na morze, zatoki i zatoczki, piękne plaże i krystalicznie czysta woda sprawiły, że to luksusowe miejsce jest znane na poziomie międzynarodowym.
Dom pisarzy, malarzy, poetów, artystów, którzy znaleźli inspirację, teraz jest miejscem poszukiwanym przez artystów, celebrytów, przemysłowców i wybitnych osobistości ekonomii, finansów i kultury.
Dzięki znamienitym gościom, w ciągu roku Castiglioncello doświadczyło gwałtownego wzrostu luksusowych i prestiżowych willi, odpowiednie, aby pomieścić każdego, kto chce posiadać unikalną nieruchomość w typowo toskańskim miejscu, wielkiej klasy i elegancji, w otoczeniu przyrody i kontaktem z cudownym widokiem na morze.