CUDOWNA TOSKAŃSKA WILLA

13 zdjęć
Vecchiano, Piza, blisko brzegu jeziora Puccini, w środku Toskanii, jest na sprzedaż jest bardzo prestiżowy obiekt o powierzchni 500 metrów kwadratowych, z zakrytym basenem o 250 metrach kwadratowych.
Ta wytworna i przyjemna luksusowa willa w Toskanii, znajduje się w zielonej okolicy w Pizie, w niewielkiej odległości od jeziora Massaciuccoli: doskonale odnowiona z wysokiej jakości wykończeniami, nieruchomość na sprzedaż składa się z luksusowego głównego domu, na 2 poziomach w sumie 530 metrów kwadratowych, oraz domu rustykalnego o 280 metrach kwadratowych, w którym został zbudowany basen z sauną, siłownią i wspaniałe pomieszczenie idealne na zabawy i przyjęcia.
Dwa budynki znajdują się w samym sercu pięknego ogrodu z 4000 metrów kwadratowych, zadbanego, który oferuje otwarty widok na wzgórza Pizy.
Ta bardzo jasny rezydencja, oferuje duży i bardzo przytulny salon, 3 sale i jadalnię, kuchnię z kominkiem, spiżarnię i łazienkę.
Na pierwszym piętrze, duża sala o podwójnej wielkości i obszar nocny z master suite, który otwiera się na panoramiczny taras, trzy sypialnie z łazienkami, studio z antycznym kominkiem, garderoba i szafy pod rozmiar.
Dom wypełnia obszar dla personelu, pralnia i pomieszczenia pomocnicze.
Wewnątrz willi na sprzedaż w Pizie znajdziemy podłogi z terakoty i drewniane stropy, dwa kominki, z których jeden antyczny, a niektóre trompe l'oeil, które zmiękczają środowisko, co nadaje wyjątkowego i eleganckiego tonu.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Piza
Lokalizacja: Piza

Typologia: Wille w Toskanii – wille Piza
Powierzchnia wewnętrzna: 810 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 4000 mq

Sypialnie: 4
Łazienki: 5
Pokój dzienny: 4
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Studio
Pomieszczenia dla personelu domowego
Basen
Sauna
Siłownia
Ogród: 4000 mq

TOSKANIA: Piza 8 km - San Giuliano Terme 3 km - Livorno 25 km - Forte dei Marmi 23 km - Lucca 18 km - Florencja 80 km - Golf Club Tirrenia 11 km - Termy Oliveto Terme 5 km - lotnisko Piza 7 km – zjazd z autostrady: A11 Piza Nord 6 km.

Ref: 0075
cena: € 2.000.000

wille piza

wille florencja
luksusowe domy

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Piza

Toskania Piza: Vecchiano Marina to perła turystyczna znajdująca się w bujnym Parku Naturalnym Toskanii Migliarino-S.Rossore-Massaciuccoli. Odcinek morza cztery kilometry cienkiej, złotej plaży w jednym z kilku odcinków dziewiczego wybrzeża Toskanii.
Uderzająca o każdej porze roku, zaledwie kilka kroków od najpiękniejszych starówek Włoch jak: Piza, Lucca i Florencja, jest podstawowym etapem w Toskanii. Tutaj, na pięknym wybrzeżu Toskanii, niedaleko od przepychu Forte dei Marmi, króluje natura, która dzięki ludzkiej ręce umiejętnie zintegrowała się z zakwaterowaniami do zaoferowania gwarantując gościnność z najwyższym poziomem komfortu. Ponadto Marina di Vecchiano, sosnowy las Salviati i jezioro Massaciuccoli to miejsca, gdzie intensywne piękno przyrody i ręce ludzkie połączyły się na rzecz zachowania przepięknej okolicy zamkniętej pomiędzy górami i morzem.
Na wzgórzach Vecchiano wyłaniają się ruiny antycznej etruskiej warowni, pozostałości średniowiecznych murów miejskich, kościół Najświętszej Marii Panny na Zamku, ruiny zamku w Avane, zamek i wieża Mozza to tylko niektóre z symboli tego obszaru.
Terytorium miasta Toskani jest bogate w parafie, dzwonnice i kościoły, wśród których Torre Civica w Vecchiano i wzdłuż drogi, która ciągnie się równolegle z górą w Pizie, można odkryć piękne, renesansowe wille San Giuliano i odnowione Terme, Certosa di Calci, ozdobiona freskami i rzeźbami w stylu barokowym i dziedzibę muzeum historii naturalnej, lub piękną twierdzę Brunelleschi w Vicopisano.