CUDOWNA POSIADŁOŚĆ W CHIANTI

full screen
93 zdjęć
Życie w otoczeniu przyrody i spokoju jest nadal możliwe. Wystarczy przejść się na wzgórza Chianti i dać się ponieść pięknemu krajobrazowi prestiżowej Toskanii, która nigdy nie przestaje zadziwiać swoją wyjątkowością. Klimat, gleba i wysokość gruntów szczególnie nadają się do produkcji win.
To przez przypadek jesteśmy witani przez wspaniałe farmy, farmy, które produkują i eksportują wysokiej jakości wina i produkty DOCG IGT, które otrzymują wysokie noty na poziomie międzynarodowym. Nieruchomość składa się z kilku budynków: budynku głównego piwnic i budynku dla opiekuna, rozszerzające się na ponad 1000 metrów kwadratowych nieruchomości mieszkalnej. Są one częścią małego średniowiecznego miasteczka sięgającego około 1000 roku.
Nieruchomość składa się z sześciu luksusowych apartamentów, niedawno odnowionych i wyposażonyh we wszelkie udogodnienia, z aneksem kuchennym, pokojem dzienny z kominkiem, przestronnej sypialni, łazienki i obszaru na zewnątrz z meblami ogrodowymi, grillem i basenem. Na podłogach terakota i kasztanowe drewniane belki dobrze komponują się z meblami w stylu rustykalnym w pokoju, są dobrze utrzymane i wygodne, nadają się dla każdego, kto chce odkryć na nowo piękno życia w bliskim kontakcie z naturą, spędzać dni w spokoju w pięknej Toskanii.
Na zewnątrz można podziwiać piękny widok na całą dolinę. Nieruchomość na sprzedaż we Włoszech jest otoczona około 45 hektarami winnic, 7 hektarami gajów oliwnych i 38 hektarami gruntów ornych, natomiast pozostałe 70 hektarów to lasy. W niewielkiej odległości od wsi, typowa Osteria pozwala odtworzyć prostotę kuchni toskańskiej.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Chianti

Typologia: firma winiarna - nieruchomości Chianti
Powierzchnia wewnętrzna: 6000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 160 ha

Dwór, piwnice, biura, dom dozorcy: ok. 1000 mq
Odrestaurowane zabudowania: ok. 1000 mq
Piwnica i główne biura: ok. 3500 mq
Hale dla urządzeń: ok. 500 mq

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Winnice 45 ha
7 hektarowy gaj oliwny
38 ha gruntów ornych
Las 70 ha
Basen

Odległości: Florencja 40 km - Arezzo 70 km - Siena 26 km - Wybrzeże Etrusków 67 km - Park Narodowy Casentino 89 km - Montalcino 65 km - San Gimignano 27 km - Volterra 47 km - Poggibonsi 15 km - kąpieliska termalne 51 km - klub golfowy 47 km – lotnisko Siena 34 km - Autostrada: E78, zjazd San Donato 23 km.

Ref: 0453
cena: € 25.000.000

winiarnia

luksusowe nieruchomości
sprzedam willę

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

CHIANTI

Toskania - Siena - Chianti: duma tego regionu, oprócz wspaniałych luksusowych willi zanurzonych w zieleni wzgórz jest wino Chianti Classico.Obszar produkcji, która znajduje się między Florencją a Sieną, zachowało nietknięty wygląd na przestrzeni lat. Praca i poświęcenie człowieka dla rolnictwa, dominująca aktywność tych obszarów wzmacnia jego naturalne piękno. Obszar Chianti jest szykowny, ale w ludzkiej skali, gdzie można spędzić czas, być może w prestiżowej nieruchomości, ucząc się sztuki, gastronomii, w spokoju dziewiczych wzgórz Sieny i Florencji.
Miejsce dla turystyki wina, wieś rozwinęła się w okresie średniowiecza, począwszy od starożytnych Etrusków, których ślady są w Tumulo Montecalvario i w Necropoli Poggino.
Dogodnie zlokalizowana pomiędzy Florencją a Sieną w XIV wieku wieś stała się częścią Ligi Chianti z Radda i Gaiole. Sojusz ten miał na emblemacie czarnego koguta, który później stał się symbolem i nazwą jednego z najbardziej znanych i słynnych czarnych win z Chianti.
Dzięki boomowi w turystyce związanej z regionem Chianti Classico, historyczne centrum miasta zostało całkowicie odnowione w ostatnich latach. Najbardziej niezwykłe są starożytne mury miasta, które są nadal rozpoznawalne, Rocca z salą doradczą, a także sala Kapitana, dziedziniec ze studnią i Muzeum Archeologiczne. Kościół SS. Salvatore, pochodzenia średniowiecznego i odbudowany po wojnie, oferuje nowoczesne udogodnienia w stylu neoromańskim.