CUDOWNA POSIADŁOŚĆ NA SPRZEDAŻ W TOSKANII

71 zdjęć
Położona pośród zielonych wzgórz Toskanii, ta urocza posiadłość na sprzedaż w Sienie cieszy się słoneczną lokalizacją i zapierającymi dech w piersiach widokami.
Pierwsza dokumentacja tej ekskluzywnej nieruchomości, która była pierwotnie prawdopodobnie fortem, sięga tysięcznego roku, podczas gdy pierwsze osady rodzin szlacheckich pochodzą z około XV wieku.
Na przestrzeni wieków miały miejsce ważne projekty architektoniczne i odbudowa, dziś zabytkowa rezydencja jest doskonale zachowaną i nadal posiada przestronne portyki i doskonałe podłogi z terakoty kolor ziemi Sieny.
Ta prestiżowa posiadłość na sprzedaż w Sienie została przekształcona w ostatnich latach w strukturę podzieloną na dwadzieścia apartamentów mogących pomieścić od dwóch do ośmiu osób i jest wyposażona w luksusowe centrum odnowy biologicznej, oraz duży basen, który od pierwszych dni wiosny staje się idealnym miejscem do spędzenia czasu w gorące, słoneczne dni.
Antyczna studnia i jasna, okrągła kamienna fontanna znajdują się w środku pięknie utrzymanego trawnika przed willą. Dla miłośników sportu, znajduje się tu w pełni wyposażony kort tenisowy.
Wnętrza są gustownie urządzone i ozdobione neoklasycznymi posągami, rzeźbami, ścianami z mozaikami, łukowymi sklepieniami.
Perła Sieny, ta piękna posiadłość na sprzedaż zanurzona w przepięknej zieleni to idealne miejsce na relaks, można tu cieszyć się wszystkimi udogodnieniami, które posiada.

informacje techniczne

Region Toskanii
Miasto: Siena

Typologia: luksusowa posiadłość

Powierzchnia wewnętrzna: 1150 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 7 ha

Basen
Kort tenisowy
20 apartamentów
Centrum odnowy biologicznej
Antyczna studnia
Fontanna z kamienia

Toskania - Siena. Siena 10 km - Florencja 40 km – Volterra 30 km - San Gimignano 15 km - Greve w Chianti 20 km - Lucca 75 km - Piza 75 km - Livorno 75 km - Castiglioncello 65 km – lotnisko Vespucci Florencja 45 km.

Ref: 0804
cena: Od 2,5mil do 5mil

posiadłość siena

willa sprzedaż siena
luksusowa willa toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Siena

Toskania - Siena. Siena, włoskie miasto w samym sercu Toskanii, jest jednym z najbardziej popularnych w tym regionie. Zauważona na świecie dzięki ogromnemu dziedzictwu kulturowemu i artystycznemu, krajobrazowi i historii, Siena jest również słynna z Palio, które biegnie przez piękny Plac Campo.
Zabytkowe centrum Sieny, jego niezrównana uroda, w 1995 roku zostało nagrodzone przez UNESCO tytułem Dziedzictwa Ludzkości.
Istnieje wiele religijnych i cywilnych budynków o dużym znaczeniu. Żeby wymienić tylko kilka z nich: Katedra, Bazylika dell’Osservanza, Kościół św. Dominika, Kościół franciszkanów, Pałac Bargagli, Pałac Bisdomini, Pałac Bichi Ruspoli, Pałac Tolomei i wiele innych. Wśród interesujących miejsc pamiętamy słynny Plac Campo, Logge Papieskie i te z Mercanzia.
Istnieje wiele luksusowych willi i rezydencji na terytorium Sieny, zarówno w centrum miasta jak i w okolicznych wsiach: idealne miejsca, gdzie luksus łączy znajome ciepło, te miejsca są idealne dla wszystkich, którzy dążą do piękna i luksusu bez konieczności porzucania spokoju i ciszy na tych ziemiach, na których można w nimi w pełni oddychać.