Cudowna luksuswa historyczna willa w Turynie

full screen
65 zdjęć

W krajobrazie wyjątkowej urody, kilka kilometrów od Turynu, wznosi ta wspaniała, luksusowa willa na sprzedaż.
Budynek jest imponujący i majestatyczny, z widoczną zewnętrznie cegłą według tradycji Piemontu, można do niego dojść przez zadrzewioną ulicę od bramy nieruchomości poprzez zieloną drogę, która prowadzi do wejścia z dwoma spektakularnymi schodami o scenicznym wyglądzie, główna rezydencja posiada powierzchnię około 2.000 metrów kwadratowych.
Dopełnieniem rezydencji jest prywatna kaplica pod wezwaniem św. Karola Boromeusza i dwie boczne galerie o 800 metrach kwadratowych każda zbudowane po willi, w 1740 roku, gdy właściciel chciał stworzyć pomieszczenia do spacerów używane do uroczystości i spotkań towarzyskich w zimnych porach roku.
Luksusowy dom marzeń cieszy się pięknym widokiem, gdzie rozciąga się dolina, która łączy się, w odległości, z ośnieżonymi szczytami. W tym niezwykłym środowisku naturalnym odbyły się, w tej willi w Piemonte, ważne wydarzenia historyczne, które miały wpływ na historię tych miejsc w ciągu ostatnich czterech wieków i które miały za protagonistów osobistości takie jak Ferdynand I Duca z Mantowy i markiz Monferrato, Carlo Emmanuele I, król Francji Ludwik XIII i kardynał Richelieu.
Eleganckie i wystawne wnętrza rozwijają się wokół dużego centralnego holu ze sklepieniem i freskami na ganku, w ogóle istnieje ponad dziesięć wspaniałych reprezentujących sal. Na parterze, w każdym pokoju znajdują się wspaniałe freski biblijne i mitologiczne, podczas gdy wchodząc na majestatyczne schody znaleźć można starożytne rzeźby i piękne dekoracje, aby następnie dojść do balkonu z panoramicznym widokiem.
Powierzchnie zewnętrzne willi stanowią piękny obraz, ponieważ wykonane są z klombów, stawu rybnego, ścieżek, drzew i kamiennych posągów przedstawiających cztery pory roku, wszystko zaprojektowane w stronę panoramicznego widoku.

informacje techniczne

Region: Piemont
Województwo: Turyn

Typologia: luksusowa willa - epokowa posiadłość

Powierzchnia wewnętrzna: 3.840 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 30 ha

Willa: 2.000 mq
4 piętra

Galerie: 1.600 mq
Prywatna kaplica: 240 m

Turyn 18 km - Asti 50 km - Mediolan 130 km - jezioro Maggiore 110 km - Como 150 km

Ref: 1230
cena: Od 5mil do 10mil

wille w piemont

luksusowa willa turyn
historyczne posiadłości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Turyn

Turyn, stolica Piemontu w północnych Włoszech, jest cichym, eleganckim miastem leżącym w dolinie otoczonej zielonymi wzgórzami i spektakularnymi ośnieżonymi szczytami. Miasto ma wiele historii, dziś świadczą one o bogatej kulturze, sztuce i architekturze jakimi są prestiżowe królewskie pałace, kościoły, piękne luksusowe wille, teatry, ogrody, muzea i teatry. Postęp przemysłu w tym mieście, rozpoczął się w ubiegłym wieku z wielkim boomem gospodarczym, jest dziś widoczny w nowoczesnej architekturze przemysłowej i obecności najbardziej znanej marki Made in Italy.
Historyczne centrum oferuje wiele atrakcji, a okolica i wsie, z licznymi miastami i wsiami, są idealnymi miejscami do zwiedzania malowniczej oazy spokoju w otoczeniu dziewiczych krajobrazów dolin i rzek.
Tutaj znajdują się wspaniałe domy marzeń, namacalny dowód zamożnych przeszłości tych terenów i ich obecnej świetności.