Cudowna luksusowa willa w bramach Florencji

full screen
91 zdjęć

Na pięknym, pagórkowatym terenie w pobliżu Florencji jest na sprzedaż ta piękna luksusowa willa z wyjątkowymi widokami na miasto i spektakularnymi kopułami Duomo oraz Dzwonnicę Giotto.
Prestiżowa nieruchomość sięga 1520 roku, kiedy to została zbudowana na prośbę rodziny szlacheckiej w okolicy. Przez wieki nieruchomość była zamieszkana przez kilku właścicieli i sławnych ludzi, którzy się tam przebywali, w tym papież Pius XII.
Do willi w Toskanii, w otoczeniu atmosfery zawieszonej w czasie pomiędzy krajobrazami rzadkiej piękności, istnieje dostęp przez dwie arterie przechodzące przez należący park o powierzchni 10 ha, gdzie znajdują się stare drzewa, drzewa owocowe, piękne kwiaty i około 900 drzew oliwnych, które produkują doskonałą toskańską oliwę z oliwek.
Luksusowa willa w Toskanii posiada wewnętrzną powierzchnię 1.500 metrów kwadratowych, w której są zawarte niektóre budynki gospodarcze. W jej wnętrzu znajdują się duże i jasne pokoje urządzone w klasycznym stylu z zabytkowymi meblami o wielkiej wartości, zgodnie z prawdziwą toskańską tradycją ekskluzywnych rezydencji. W części sypialnej znajduje się pięć pokoi, w tym cztery dwuosobowe i jedna podwójna oraz sześć łazienek.
Strategiczne położenie nieruchomości, krok od Florencji i głównych miast Toskanii, w połączeniu z urokiem zabytkowej rezydencji, luksusowych wnętrz i obszarów zewnętrznych, które są dobrze zachowane i odrestaurowane, aby ta willa na sprzedaż stała się domem marzeń Państwa pobytu w Toskanii.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Florencja

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 1.500 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 10 ha

5 sypialni
6 łazienek
Basen
900 drzew oliwnych

Florencja 13 km - Arezzo 80 km - Siena 70 km - Volterra 74 km - Castiglioncello 120 km - Forte dei Marmi 115 km - Piza 95 km

Ref: 1233
cena: Od 2,5mil do 5mil

florencja

wille w toskanii
willa sprzedaz florencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Florencja, piękne miasto, stolica Toskanii, znajduje się w samym środku doliny w otoczeniu zielonych wzgórz Toskanii kochanej na całym świecie.
Istnieje wiele atrakcji, które oferuje to miasto znane z placów takich jak: Piazza della Signoria i Piazza del Duomo, Santa Croce i San Lorenzo, zabytkowych teatrów, mostów, potężnych murów i dawnych bram.
W tym krajobrazie, luksusowe wille są liczne i szczególnie pożądane: kto chce nabyć wyłączną własność z pewnością może znaleźć taką, która odpowiada ich potrzebom we Florencji i jego pięknych okolicach.
Znana na całym świecie, nie tylko ze swoich zabytków i historycznych budynków, ale także ze wspaniałych domów marzeń, często o historycznym prestiżu, położonych zarówno w centrum miasta jak i na wzgórzach, otaczają tzw. "kolebkę renesansu".