CUDOWNA, LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

full screen
79 zdjęć
Wspaniała luksusowa willa na sprzedaż we Florencji, w samym sercu urokliwej Toskanii. Położona w doskonałej lokalizacji z widokiem na stolicę Toskanii, z majestatyczną elewacją i nałożeniami, jako własność o niekwestionowanym prestiżu i wartości.
Sprzedaż nieruchomości w Toskanii jest podzielona pomiędzy główną willę, dom, garaż, oranżerię, cztery sklepy i dog house. Wśród różnych struktur, główna willa ma powierzchnię 1100 metrów kwadratowych, podzielonych między piwnicę, parter, pierwsze piętro i poddasze.
Wnętrza są jednym słowem fascynujące: stare podłogi z terakoty, antyczne kominki, kamienne wykończenia, marmurowe wypracowane podłogi, sufity z odkrytymi belkami. I znowu, zdobione ściany, eleganckie i wyrafinowane meble, schody kamienne i z kutego żelaza, szlachetne kryształowe żyrandole. Z dużych okien można podziwiać wyjątkowy i zapierający dech w piersiach widok na okolicę: zielone wzgórza Florencji są niczym ramka pełna uroku, idealna dla tej pięknej toskańskiej willi na sprzedaż.
Sąsiadujące gospodarstwo ma powierzchnię 506 metrów kwadratowych, podzielone jest między parter i pierwsze piętro, powierzchnia ta jest idealna dla gości lub pracowników, zapewnienając odpowiednią prywatność i właściwe powierzchnie.
Pozostałe budynki dodają  prestiżu willi na sprzedaż we Florencji: garaż 52 metry kwadratowe, dog house z 53 metrami kwadratowymi, szklarnia 156 metrów kwadratowych i cztery magazyny odpowiednio 57 metrów kwadratowych, 20 metrów kwadratowych, 71 metrów kwadratowych i 61 metrów kwadratowych zwiększają willę i powodują, że ogromna przestrzeń nieruchomości jest dodatkwym plusem.
W ogrodzie z bujną roślinnością, otoczony oliwnymi i starymi drzewami, stoi piękny basen, oaza relaksu i spokoju, który daje kolejny dotyk wyłączności do pięknej toskańskiej willi na sprzedaż we Florencji.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: willa Toskania - willa na sprzedaż

Powierzchnia wewnętrzna: 2076 mq
Powierzchnia zewnętrzna:

Główna willa 1100 mq
Dom 506 mq
Garaż 52 mq
Dog gouse 53 mq
Szklarnia 156 m
Magazyn A 57 mq
Magazyn B 20 mq
Magazyn C 71 mq
Magazyn D 61 mq

Toskania - Florencja. Lucca 55 km - Piza 70 km - Siena 50 km - Forte dei Marmi 75 km – klub golfowy 10 km – kąpieliska termalne 35 km – lotnisko Florencja: 5 km.

Ref: 0499
cena: Ponad 10mil

willa luxury

toskańska willa
prestiżowa rezydencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja. Florencja, dom pięknej luksusowej willi na sprzedaż, jest szacowana jako miasto sztuki, z kapitałem bezcennych dzieł, które zamieniają tkankę miasta w tętniący życiem skansen.
Serce Florencji Plac Duomo, gdzie mieści się katedra Santa Maria del Fiore (lepiej znanego pod nazwą  „Duomo”) z kopułą Brunelleschiego której towarzysz dzwonnica i baptysterium San Giovanni, z jego słynnymi drzwiami z brązu. Dalej, Plac della Signoria znana z Placu Vecchio i Galerii Uffizi.
Rzeka Arno, która biegnie przez toskańskie miasto, zajmuje ważne miejsce w historii Florencji. Wśród mostów przecinających jest Ponte Vecchio, unikalny w świecie, z osobliwymi sklepami jubilerskimi w domach zbudowanych na nim.
W tej oazie uroku i świetności, popyt na nieruchomości jest zawsze aktywny ... a Florencja, z luksusowymi willami i prestiżowymi apartamentami z pewnością nie zawiedzie oczekiwań tych, którzy chcą żyć w tym ziemskim raju.