CUDOWNA, LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

82 zdjęć

Ta prestiżowa, zabytkowa willa na sprzedaż we Florencji znajduje się w jednej z najbardziej ekskluzywnych i poszukiwanych obszarów w mieście. Kilka minut od centrum, ale na wzgórzu i otoczona gajami oliwnymi i winnicami, nieruchomość można osiągnąć z centrum miasta, przyjemnym spacerem, a jednocześnie cieszyć się wspaniałym i zielonym hinterlandem. Z willi można podziwiać widok na główne atrakcje miasta Florencji i jej spektakularne otoczenie: katedra i Val d'Arno, Fiesole i Apeniny.
Początki willi datowane są na średniowiecze, okres budowy dużej wieży, która istnieje do dziś, ale rodzina Strozzi przekształciła rezydencję w luksusową willę, która od tego czasu posiadała wielu wybitnych właścicieli.
Ostatnie remonty przypadają na ‘900, i dokonały tę piękną posiadłość w unikalną mieszankę pamięci architektonicznej historii, luksusu i nowoczesności.
Historyczna, toskańska rezydencja otoczona jest parkiem o około 4500 metrów kwadratowych, a z jej 1100 metrów kwadratowych powierzchni wewnętrznej rozłożonej na trzech piętrach oferuje naprawdę imponujące rozmiary.
Wnętrza są przestronne i elegancko urządzone. Klasyczny smak i elegancja charakteryzuje cały majątek, z łukami, kolumnami, kasetonowymi sufitami i belkami stropowymi, drzwiami, mozaikami, marmurem i polerowanymi drewnianymi podłogami.
Luksusową nieruchomość na sprzedaż we Florencji wzbogaca szklarnia cytryn i dependance dla pracowników obsługi, a także prywatny, podziemny garaż.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja

Typologia: luksusowa willa - willa toskania – epokowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 1100 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 4.500 mq

5 sypialni
5 łazienek
3 piętra
Winda
Garaż na 4 samochody
Szklarnia na cytryny
Dependance

Toskania - Florencja. Lotnisko Florencja Peretola. Prato 15 km - Pistoia 30 km - Siena 50 km - Lucca 80 km - Piza 80 km - Bolonia 80 km.

Ref: 0928
cena: Oferta zarezerwowana

luksusowa willa toskania

luksusowa willa florencja
historyczna willa toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Florencja – Toskania
Florencja, stolica Toskanii i ekstremalnego wiecznego uroku. Florencja to nie tylko miasto tysiąca monumentów i wielu zabytkowych budynków. Florencja jest także domem dla wielu zabytkowych willi, znajdujących się w centrum lub na obrzeżach, na łagodnych wzgórzach otaczających tę „kolebkę renesansu”.
Florencja położona jest w malowniczej okolicy, w centrum pustego amfiteatru, w otoczeniu pięknych wzgórz Cercina, Fiesole, Settignano, Arcetri i Poggio Imperiale i Bellosguardo. W tym scenariuszu, znajdują się liczne luksusowe toskańskie posiadłości, jak epokowe i prestiżowe wille.
Istnieje wiele atrakcji, które oferuje miasto Florencji; oprócz wyżej wymienionych zabytków i pałaców, o wielkim znaczeniu są place (della Signoria, Duomo, Santa Croce, San Lorenzo, żeby wymienić tylko kilka), zabytkowe teatry (Pergola, Verdi, Goldoni, Niccolini, Pulcini), mosty (Ponte Vecchio, Santa Trinita, Ponte alle Grazie, Most Carraia), mury i drzwi.
Każdy, kto chce kupić epokową willę może znaleźć taką, która najlepiej odpowiada potrzebom w kontekście wzniosłego miasta Florencji.