Cudowna luksusowa willa na sprzedaż w Ischia

full screen
72 zdjęć

Na bajecznej wyspie Ischia, w panoramicznej i naprawdę niezwykłej panoramie, jest na sprzedaż ta wspaniała luksusowa willa.
Jest to zabytkowy budynek, w XIX - wiecznym stylu, składa się z budynku głównego o około 1.500 metrów kwadratowych i dependance dla gości o 300 metrach kwadratowych, pośród siedmiu hektarów ziemi z pięknym ogrodem, który obejmuje nieruchomość i gdzie znajduje się piękny basen.
Posiadłość obejmuje całe wzgórze i została zbudowana, aby cieszyć się, w każdym rogu, zróżnicowanym i fascynującym krajobrazem, za nią widać góry pokryte roślinnością śródziemnomorską, krystalicznie czyste morze, klify; każdy widok daje inne emocje, wspaniałe widoki, zapachy i kolory. Piękna szklarnia cytryn, posadzona w latach 50, jest wciąż dumą willi nad morzem, jak i palmy, sosny, bougainvillee i hibiskus.
Świadectwa sławnych wizyt obfitują od Garibaldiego, przybyli tu w 1864 roku, królowa Holandii, księżniczka Szwecji, prawnik Agnelli wiele innych ambasadorów, aktorów, artystów.
Willa znajduje się na dwóch piętrach, gdzie nic nie jest pozostawione przypadkowi: świadectwo życia społecznego majątku, są przeznaczone na różne pory dnia, na godzinę herbaty lub kawy, oraz oznaczają czas, który tutaj, wydaje się stać w miejscu w wiecznej chwili relaksu. Obrazy, meble, wszystko jest częścią historii opowiedzianej przez ten wymarzony dom, w którym mieszka historia i niezliczeni goście, którzy podczas pobytu w tych pomieszczeniach, zatrzymują się w altanie, aby cieszyć się widokiem z ogrodu, idąc w dół wzgórza.
Wielka prywatność, luksus i ekskluzywność to atuty tej wspaniałej rezydencji, gdzie można doświadczyć magii Ischii w prywatność oraz w przyjaznej, rodzinnej atmosferze.

informacje techniczne

Region: Kampania
Miasto: Ischia

Typologia: luksusowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 1.800 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 7 ha

Główna willa: 1.500 mq
Dependance: 300 mq
Basen
Cytrusy


Port Casamicciola Terme km 5 - Park termalny km 4 – Neapol 1 ora 20 minut - Procida 50 minut - Port Ischia km 7 - lotnisko Neapol: prom z Pozzuoli 50 minut

Ref: 1149
cena: Ponad 10mil

ischia

wille nad morzem
lionard luxury real estate

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Ischia

Ischia, miejsce tej wspaniałej luksusowej willi, była zamieszkana od czasów starożytnych: pierwsze historyczne dowody sięgają starożytnych Greków. Wieki później, Rzymianie przejęli wyspę i byli nią urzeczeni, tutaj założyli pierwsze termy, które cieszą się wciąż niezwykłą sławą.
Od tysięcznego roku wyspa przybrała nazwę "Ischia".
W 1154 została zainicjowana budowa zamku, a następnie siedziba gubernatora i najwyższych władz. Hiszpanie i francuzi od wieków walczyli o prawa na wyspie i zamek.
Burboni i Napoleonowie panowali tu w pierwszej połowie XIX wieku, aż do kiedy Włochy, pod przewodnictwem Garibaldego nie zostały wyzwolone i nie stały się jednością. Ischia w XX wieku miała znaczący i stopniowy rozwój turystyki, preferowany przez nowoczesne wyposażenie hotelowe i budowę wodociągu, ale przede wszystkim przez dziewicze piękno krajobrazów, sławę swoich kąpielisk termalnych i wyjątkowych luksusowych willi, które mieszczą się na jej brzegach.