Cudowna luksusowa willa na sprzedaż w Arezzo

full screen
68 zdjęć
W prowincji Arezzo, w sercu Toskanii, jest na sprzedaż ta wspaniała, epokowa willa o ogromnym wdzięku.
Jest to typowy dworek, doskonale odrestaurowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, w otoczeniu prywatnego parku o około 9 hektarach, gdzie zieleń bujnej roślinności chroni i oferuje prywatność nieruchomości.
Elegancka aleja cyprysów prowadzi od wejścia do wspaniałej epokowej willi, która prezentuje się malowniczą elewacją otoczoną palmami i wysokimi drzewami, które odbijają się w dużym akwenie wodnym z centralnie znajdującą się fontanną, donicami i ozdobnymi posągami z kamienia.
Dom jest rozłożony na trzech piętrach i posiada wewnętrzną powierzchnię 1.500 metrów kwadratowych.
Na najwyższym piętrze znajduje się piękny taras widokowy używany jako solarium, gdzie można podziwiać odprężające otoczenie i piękne ogrody willi.
Wnętrze składa się z przestronnych i jasnych pomieszczeń z dużymi i licznymi oknami oferującymi mnóstwo światła o każdej porze dnia; wysoka jakość wykończeń i ekskluzywne meble powtarzają się w każdym pokoju. Wysokie sufity posiadają drewniane belki, ręcznie zdobione, malownicze arkady i listwy ozdobne; eleganckie klasyczne freski występują naprzemiennie z delikatnymi rzeźbieniami.
Dwa budynki gospodarcze, stodoła i dependance idealną na przyjęcia kompletują nieruchomość na sprzedaż, wraz z prywatnym kościołem, element powtarzający się w epokowych rezydencjach najwyższego poziomu.
informacje techniczne
Region: Toskania
Województwo: Arezzo

Typologia: luksusowa epokowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 1.500 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 9 ha

3 piętra
Zbiornik wodny z fontanną
2 baseny
Limonaia
Panoramiczny taras
Rustyk
Dependance
Prywatna kaplica

Arezzo 30 km - Siena 70 km - Florencja 115 km - Rzym 200 km - jezioro Trasimeno 20 km - Monte Argentario 190 km
Ref: 0659
cena: € 6.000.000

arezzo

epokowe wille
luksusowe domy toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Arezzo

Historia Arezzo, ważnego i znanego miasta Toskanii, jest naznaczona chwilami wielkiej świetności. To małe miasteczko było przekazywane z rąk do rąk najbogatszych i najbardziej wpływowych rodów epoki, swój rozkwit przeżyło w '500, w którym artyści wielkiej sławy jak Giorgio Vasari (którego działa dziś możemy podziwiać w Pałacu delle Logge) uczyniły Arezzo ważnym ośrodkiem kulturalnym i artystycznym, znanym i odwiedzanym.
Do tej pory miasto jest kochane dzięki historycznym znakom, które utrzymuje i rzadkiemu pięknu krajobrazów, które otaczają typowe toskańskie krajobrazy, wśród nich możemy podziwiać wspaniałe luksusowe domy i luksusowe nieruchomości często poszukiwane przez klientów, zarówno włoskich jak i zagranicznych.