Cudowna luksusowa willa na sprzedaż w Ansedonia

full screen
65 zdjęć

Nad morzem Ansedonii jest na sprzedaż ten elegancki, luksusowy dom otoczony zielenią, który jest na dwóch poziomach  śledząc harmonijnie naturalne nachylenie terenu.
Willa, wybudowana w latach sześćdziesiątych, otoczona jest pięknym ogrodem o 5.000 metrów kwadratowych z dużym miejscem do parkowania na terenie posesji, całkowicie ogrodzonym i ze wspaniałym widokiem na cypel Argentario i błękitne morze.
Przechodząc przez bramę wejściową dochodzimy do luksusowego domu wzdłuż brukowanej drogi prowadzącej do willi ozdobionej eleganckim trawnikiem wysadzanym drzewami oliwnymi, klombami i ścieżkami z miejscowego kamienia, krzewami oleandrów i innych typowych śródziemnomorskich roślin, które oferują prywatność i poufność, a także typowe, wspaniałe zapachy i kolory. Dom jest na różnych poziomach śledząc ogród i doskonale integrując się z otaczającą naturą.
Wnętrza oferują eleganckie pokoje z dużymi sofami do wypoczynku, jadalnię z dostępem od strony ogrodu, jasne i przestronne pokoje z balkonem i pięknym widokiem na morze Toskanii, jasne i imponujące przez cały rok.
Ta luksusowa willa nad morzem posiada łącznie dziesięć sypialni i dziewięć łazienek doskonale wyposażonych i oferuje wystarczająco dużo miejsca, aby powitać gości lub podzielić majątek na niezależne pomieszczenia.
Prywatna i wyrafinowana, ta luksusowa willa na sprzedaż w Ansedonia to typowo toskańska perła nad morzem w Argentario.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Grosseto
Powierzchnia: Ansedonia

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia zewnętrzna: 550 mq
Powierzchnia wewnętrzna: 5.000 mq

10 sypialni
9 łazienek

Grosseto 30 km - Follonica 50 km - Tarquinia 50 km - jezioro Bracciano 80 km - Castiglion della Pescaia 40 km

Ref: 1245
cena: € 5.000.000

ansedonia

luksusowe wille morze
wille argentario

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Ansedonia

Toskańskie wybrzeże jest znane na całym świecie i kochane dzięki swoim pięknym, czystym wodom i naturalistycznemu kontekstowi typowo śródziemnomorskiemu, który oferuje swoim odwiedzającym.
Obszary Grosseto, Ansedonia i południe regionu w ogóle były wielokrotnie nagrodzone przez Legambiente i Touring Club ze względu na doskonałą ochronę środowiska i jakość krajobrazu.
Ogromny popyt na luksusowe wille na sprzedaż w Grosseto, które pojawiły się w ostatnich latach stały się przyczyną do budowy, zawsze w maksymalnym poszanowaniem środowiska, a istniejące domy zostały odrestaurowane z uwagą i dziś są eleganckimi luksusowymi nieruchomościami nad toskańskim morzem.