Cudowna luksusowa willa na sprzedaż blisko Arezzo

full screen
82 zdjęć

W prowincji Arezzo, położona wśród wzgórz Toskanii, z przepięknym widokiem na dolinę Chiana, jest na sprzedaż ta wspaniała, luksusowa willa z XVIII wieku.
Piękna, elegancka i całkowicie odnowiona willa ma powierzchnię około 900 metrów kwadratowych na trzech poziomach, plus poddasze, które może być wykorzystane jako dodatkowe piętro.
Na drodze dojazdowej do nieruchomości znajdują się budynki gospodarcze o powierzchni około 200 metrów kwadratowych, a następnie szklarnia cytrusów o ok. 230 metrach kwadratowych o strukturze w kolorze śmietany, która jest dostępna przez podjazd willi, apartament o 90 metrach kwadratowych wraz z dwoma sypialniami, łazienka, kuchnia i pokój dzienny, sala bankietowa w idealnym stanie o 370 metrach kwadratowych, która może pomieścić do 180 osób z wysokim sufitem z odsłoniętymi drewnianymi belkami i cegłą, wyłożona jest ceramicznymi płytkami i posiada kaczan. Salon posiada wiele okien, które oświetlają to eleganckie, kameralne pomieszczenie.
Piękne stajnie mają powierzchnię około 300 metrów kwadratowych na dwóch poziomach.
Na zewnątrz nieruchomości rozciąga się prywatny park z drzewami o powierzchni 4,5 ha, gdzie znajduje się duży basen i kort tenisowy do którego należy dodatkowych 9 hektarów lasów, gajów oliwnych i pól uprawnych, gdzie znajdują się trzy działające studnie.
Zaciszna, ale łatwo dostępna z sąsiednich województw, luksusowa willa w Toskanii na sprzedaż cieszy się doskonałą lokalizacją przez cały rok.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Arezzo

Typologia: luksusowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 2.090 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 13,5 ha

Główna willa: 900 mq
Szklarnia cytrusów: 230 mq
Apartament: 90 mq
Stajnie: 300 mq
Sala bankietowa: 370 mq
Budynki gospodarcze: 200 mq

Arezzo 30 km - Florencja 117 km - Piza 200 km - Perugia 50 km - jezioro Trasimeno 20 km - Rzym 200 km - Livorno 200 km

Ref: 1229
cena: € 8.500.000

arezzo

luksusowe wille toskania
valdichiana

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Arezzo

Historia Arezzo, piękne miasto Toskanii, jest bogate w historię i oznaczona chwilami wielkiej świetności.
Przekazywane z rąk do rąk w ciągu wieków z najbogatszych i najbardziej wpływowych rodów czasów, miasto przeżyło swój rozkwit w XVI wieku, wieku, w którym artyści o wielkim znaczeniu jak Giorgio Vasari (którego dzieła dziś, między innymi, możemy nadal podziwiać w Pałacu delle Logge) sprawiły, że do dziś Arezzo jest ważnym ośrodkiem artystycznym i kulturalnym.
Do tej pory miasto jest kochane dzięki swojemu dziedzictwu historycznemu, które jest jeszcze widoczne, o niezaprzeczalnej urodzie krajobrazów, które go otaczają, widoki typowo toskańskie tak znane i cenione na całym świecie, wśród których znajdziemy wspaniałe luksusowe wille.