CUDOWNA, HISTORYCZNA WILLA NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

81 zdjęć
Pochodząca z końca XIV wieku, luksusowa willa na sprzedaż w Toskanii znajduje się w wyjątkowej pozycji - panoramicznej i słonecznej.
Ten wspaniały, renesansowy kompleks na szczycie którego stoi główna willa, która była oryginalną, sugestywną wieżą.
Wyrafinowana i uderzająca, rezydencja jest rozłożona na trzech piętrach z piwnicami, o łącznej powierzchni około 1400 metrów kwadratowych. Wnętrze, w pełni odrestaurowane i urządzone ze smakiem, prezentują się jako jasne i przestronne, z niesamowitym widokiem na zapierające dech w piersiach krajobrazy i szczególny basen o nieregularnej formie znajdujący się w ogrodzie, do którego prowadzą wielkie schody z kamienia.
Dołączony do głównego budynku jest dawny młyn, obecnie wykorzystywany jako lokalna recepcja, i szklarnia. W pobliżu wejścia do tej zabytkowej willi na sprzedaż we Florencji znajduje się również mała i jasna kaplica.
Na zachód od nieruchomości znajduje się budynek na dwóch piętrach z dużym gankiem, który jest domem dla czterech innych jednostek, w sumie 310 metrów kwadratowych plus mała szopa. Wszystkie budynki willi wyposażone są w klimatyzację i ogrzewanie. Znajdziemy tu również dawną winiarnię i trzy wiaty.
Aby zakończyć wyjątkowość tego imponującego obiektu mamy teren rozciągający się na 13 hektarów, z czego 6 to winnice D.O.C.G. Chianti Putto, 5 hektarów gajów oliwnych, jeden parku i jeden lasów.
Ta piękna, zabytkowa willa w pobliżu Florencji łączy w sobie kompromis historycznego prestiżu z nowoczesnym komfortem, prywatność i intymność miejsca z wygodą bliskości do centrum miasta.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: toskańska nieruchomość - historyczna toskańska willa

Powierzchnia wewnętrzna: 3110 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 13 hektarów
Aneksy powierzchni mieszkalnych o ponad 1000 mq
Szklarnia
Olejarnia
Basen
Prywatna kaplica
Winnica
Gaj oliwny

Toskania: Florencja - Lucca 55 km - Piza 70 km - Siena 50 km - Forte dei Marmi 75 km – klub golfowy 10 km – termy 35 km - lotnisko Florencja: 5 km.


Ref: 0701
cena: Oferta zarezerwowana

posiadłość florencja

historyczna willa sprzedaż
luksusowa willa sprzedaż florencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania Florencja
Toskania - Florencja. Florencja, jest powszechnie znana jako miasto sztuki, o nieobliczalnym bogactwie dzieł, które przekształcają tkankę miasta w tętniący życiem skansen.
Sercem Florencji jest Plac Duomo, gdzie znajduje się katedra Santa Maria del Fiore (lepiej znana pod zwykłą nazwą „Duomo”) z majestatyczną kopułą Brunelleschiego i towarzyszącej jej dzwonnicy i baptysterium San Giovanni, z jego słynnymi drzwiami z brązu. Później, Plac Signoria pokazuje się ze swoim prestiżowym Pałacem Vecchio i Galerią Uffizi.
Rzeka Arno, która przechodzi przez środek miasta Toskanii, zajmuje miejsce w historii Florencji. Wśród mostów przecinających jest Ponte Vecchio, unikalny na świecie, z cechami sklepów jubilerskich w domach na nim zbudowanych.
Jest jasne, że w tej oazie piękna, popyt na nieruchomości był i jest nadal aktywny ... i Florencja, ze swoimi willami, z pewnością nie zawiedzie oczekiwań tych, którzy pragną żyć w tym raju na ziemi.