CUDOWNA HISTORYCZNA WILLA NA SPRZEDAŻ W LUCCA

58 zdjęć

Położona w samym środku zielonych wzgórz Lucca, jest na sprzedaż ta piękna, zabytkowa posiadłość. Można do niej z łatwością dojechać wzdłuż gładkiej asfaltowej drogi, miejsca te, które „narodziły” malarza Pompeo Batoni, witają nas swoimi pięknymi widokami między lasami dębów, kasztanowców i sosen, a także gajami oliwnymi i winnicami. Główny budynek urokliwego, średniowiecznego miasteczka to dworek pochodzący z XVI wieku, całkowicie odnowiony i wyposażony we wszelkie udogodnienia. Posiada powierzchnię 636 metrów kwadratowych, wyposażony jest w najnowocześniejsze udogodnienia i wciąż prezentuje starożytną strukturę w doskonałym stanie.
Luksusowa willa w Lucca jest rozłożona na trzech piętrach plus piwnica: na parterze wita duży hol wejściowy z salonem, jadalnia z kominkiem, kuchnia z kominkiem i pomieszczenie usługowe; na pierwszym piętrze znajduje się dodatkowy salon z kominkiem, dwie sypialnie, przedpokój oraz duża łazienka; na drugim piętrze mieszczą się dwie kolejne sypialnie z łazienką, a piwnica posiada duże pomieszczenie z możliwością stworzenia dodatkowej kuchni lub innych pomieszczeń usługowych i piwnica.
Wszystko wokół otacza bujny ogród o około 6000 metrów kwadratowych, z aneksem gospodarczym o ponad 268 metrach kwadratowych, z których można uzyskać, jeśli to konieczne, depandance, której projekt został już przygotowany. Istnieje również, już zatwierdzony, projekt budowy basenu w ogrodzie.
Małe środowisko w którym dominuje główna willa składa się z dwunastu budynków, w tym dwóch budynków i gotyckiej kaplicy, jest on świadectwem architektury wiejskiej w Lucca. Wszystko wokół 25 hektarów ogrodów, sadów, winnic i drzew oliwnych kończą opis urokliwej nieruchomości na sprzedaż w Lucca.
Urocza i ponadczasowa atmosfera, w połączeniu z komfortem i najlepszymi urządzeniami, to wszystko co może zaoferować ta piękna willa na sprzedaż w Toskanii.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca

Typologia: historyczna nieruchomość – historyczna toskańska willa

Powierzchnia wewnętrzna: 904 mq (główna willa + rustyk)
Powierzchnia zewnętrzna: 25 ha

6000 mq ogrodu
3 piętra + piwnica
Sad
Winnica
Gaj oliwny
12 budynków gospodarczych
Prywatne źródło wody

Toskania – Lucca: Piza 30 km - Florencja 80 km - Lucca 10 km - Forte dei Marmi 20 km - Golf club Vicopelago 12 km - kąpieliska termalne 20 km - lotnisko Piza 30 km.

Ref: 0859
cena: € 3.400.000

posiadłość toskania sprzedaż

historyczna willa toskania
luksusowa willa lucca

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania – Lucca. Elegancka, luksusowa willa znajduje się w Toskanii, w Lucca, miasto wielkiego piękna, bogatej i kontrowersyjnej historii: rodzi się jako wieś w Ligurii według niektórych historyków, jej pochodzenie jest etruskie według innych ekspertów. Lucca, pełna luksusowych willi i luksusowych nieruchomości, nadal utrzymuje wiele cech typowych dla czasów starożytnych: amfiteatr, forum, romańskie kościoły. Zajmowana przez Gotów, potem przez Bizancjum, Lucca, dom wspaniałej luksusowej willi na sprzedaż, stała się najważniejszą stolicą królestwa Longobardii. Z biegiem lat, podlegała różnym władzom; pewne jest, że Lucca była jednym z najważniejszych miast włoskiego średniowiecza o wielkim znaczeniu i wielkości, która jest dzisiaj nadal widoczna.