CUDOWNA HISTORYCZNA WILLA NA SPRZEDAŻ W LUCCA

42 zdjęć

Położona w jednej z najbardziej ekskluzywnych dzielnic panoramy Lucca, na lekkim wzniesieniu, z widokiem na całą dolinę i miasto, ta luksusowa, zabytkowa willa na sprzedaż jest absolutnie wyjątkowa.
Rezydencja, z końca panowania rzymskiego i zbudowana w pierwszej połowie XVII wieku przez jednej z najbardziej wpływowych rodzin w mieście, stała się niedawno przedmiotem restrukturyzacji prowadzonej według najnowocześniejszych standardów remontów naukowych i z wielką dbałością o materiały i wykończenia, które zostały całkowicie zachowane.
Główny budynek znajduje się na trzech piętrach o powierzchni 780 metrów kwadratowych; podpiwniczenie posiada wejście, dwie sypialnie, łazienkę, salon, jadalnię, kuchnię z dużym kominkiem, wygodną pralnię, pomieszczenie do przechowywania i kotłownię. Z zewnętrznych, z podwójną rampą schodów dojdziemy na piętro, gdzie znajdują się reprezentacyjne pomieszczenia: szeroki centralny hol z dużym kominkiem, salon z kominkiem, gabinet z kominkiem, gabinet, jadalnia z freskami, kuchnia, łazienka. Kominki są oryginalne i pochodzą z epoki budowy nieruchomości. Na najwyższym piętrze, które jest częścią sypialną znajdziemy cztery sypialnie, z których jedna z kominkiem, trzy łazienki, garderobę i dużą centralną salę.
Oprócz głównego obiektu znajdują się tu cztery aneksy, które należą do całej nieruchomości, wszystkie odnowione z wysokiej jakości wykończeniami: gabinet z 75 metrami kwadratowymi z niezależną toaletą, aneks z 90 metrami kwadratowymi na dwóch piętrach, z dwoma sypialniami, łazienką, kuchnią i pokojem dziennym, garaż o 45 metrach kwadratowych, szklarnia o 30 metrach kwadratowych.
Luksusowa posiadłość na sprzedaż w Lucca znajduje się w środku pięknego ogrodu o 5000 metrów kwadratowych w pełni ogrodzonego z oryginalnym „zamknięciem” z perystylu, gdzie znajdują się rzadkie gatunki ze względu na jakość i wielkość.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca

Typologia: historyczna toskańska willa

Powierzchnia wewnętrzna: 1020 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 5.000 mq

Główna willa:
Niski parter (260 mq): przedpokój, 2 sypialnie, łazienka, pokój dzienny, jadalnia, kuchnia z kominkiem, pralnia, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia
Parter (260 mq): pokój dzienny z kominkiem, mniejszy pokój dzienny z kominkiem, gabinet z kominkiem, biuro, ozdobiona freskami jadalnia, kuchnia, łazienka.
Pierwsze piętro (260 mq): 4 sypialnie, 3 łazienki, garderobq, centralny hol

Aneksy:
Studio: 75 mq
Dependance: 90 mq na 2 piętrach z 2 sypialniami, łazienką, kuchnią, pokojem dziennym
Garaż: 45 mq
Szkalrnia: 30 mq

Toskania – Lucca: Lucca 6 km - Piza 15 km - Firenze 65 km - Viareggio 18 km - Autostrada 3 km.

Ref: 0995
cena: € 4.000.000

wille toskania

historyczne posiadłości toskania
luksusowe nieruchomości lucca

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania – Lucca.
Elegancka, luksusowa willa znajduje się w Toskanii, w Lucca, miasto wielkiego piękna, bogatej i kontrowersyjnej historii: rodzi się jako wieś w Ligurii według niektórych historyków, jej pochodzenie jest etruskie według innych ekspertów.
Lucca, pełna luksusowych willi i luksusowych nieruchomości, nadal utrzymuje wiele cech typowych dla czasów starożytnych: amfiteatr, forum, romańskie kościoły. Zajmowana przez Gotów, potem przez Bizancjum, Lucca, dom wspaniałej luksusowej willi na sprzedaż, stała się najważniejszą stolicą królestwa Longobardii. Z biegiem lat, podlegała różnym władzom; pewne jest, że Lucca była jednym z najważniejszych miast włoskiego średniowiecza o wielkim znaczeniu i wielkości, która jest dzisiaj nadal widoczna.