CUDOWNA, HISTORYCZNA WILLA NA SPRZEDAŻ W LUCCA

58 zdjęć

Zbudowana w 1600 roku, ta piękna zabytkowa willa na sprzedaż w Lucca to prawdziwe arcydzieło architektoniczne.
Otoczona 30.000 metrów kwadratowych parku z wiekowymi drzewami, nieruchomość jest rozłożona na 2000 metrów kwadratowych i ma dwa boczne „ciała”, których elewacje są nieco inne niż ta środkowa z jej nałożeniem na skalę symetryczną, tak, aby umożliwić jeszcze szerszy widok oraz szczególny efekt optyczny.
Przekazywana przez wieki z ręki do ręki ważnych lokalnych rodzin, prestiżowa rezydencja zachowała oryginalny urok i wyrafinowane piękno.
Na zewnątrz znajduje się duży ogród z wazonami ozdobnymi, żywopłoty, drzewa oliwne i duże drzewa oraz bujne magnolie, a także panoramiczny taras z eleganckimi kamiennymi posągami: stąd można podziwiać niesamowity widok na panoramę okolicy i zielone wzgórza Lucca, oprócz pięknego basenu na zewnątrz prywatnej ziemi. Całą nieruchomość „zamykają” oryginalne masywne, kamienne mury.
Pokoi w luksusowej rezydencji jest w sumie czterdzieści cztery, znajdują się na trzech piętrach. Pokoje wyposażone są w dyskretnym, klasycznym stylu, a każdy z nich ma specjalne wykończenie: malowane lub kasetonowe sufity, meble i drewniane belki stropowe, eleganckie meble.
Luksusowa willa w Lucca, posiada również prywatny parking, łączy w sobie urok starego świata z nowoczesnymi udogodnieniami, zaledwie kilka kroków od jednego z najbardziej atrakcyjnych miast w Toskanii.

informacje techniczne

Region. Toskania
Miasto: Lucca

Typologia: toskańska willa - historyczna willa

Powierzchnia wewnętrzna: 2000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3 ha

3 piętra
44 pokoje
Naziemny basen 4x8 m
Park ze starymi drzewami
Ogród
Panoramiczny taras
Sufity z freskami

Toskania - Lucca: Piza 30 km - Florencja 80 km - Lucca 10 km - Forte dei Marmi 20 km - Golf club Vicopelago 12 km - kąpieliska termalne 20 km - lotnisko Piza 30 km.

Ref: 0878
cena: € 6.000.000

luksusowa willa toskania

luksusowa willa lucca
willa sprzedaż lucca

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania – Lucca. Elegancka, luksusowa willa znajduje się w Toskanii, w Lucca, miasto wielkiego piękna, bogatej i kontrowersyjnej historii: rodzi się jako wieś w Ligurii według niektórych historyków, jej pochodzenie jest etruskie według innych ekspertów. Lucca, pełna luksusowych willi i luksusowych nieruchomości, nadal utrzymuje wiele cech typowych dla czasów starożytnych: amfiteatr, forum, romańskie kościoły. Zajmowana przez Gotów, potem przez Bizancjum, Lucca, dom wspaniałej luksusowej willi na sprzedaż, stała się najważniejszą stolicą królestwa Longobardii.
Z biegiem lat, podlegała różnym władzom; pewne jest, że Lucca była jednym z najważniejszych miast włoskiego średniowiecza o wielkim znaczeniu i wielkości, która jest dzisiaj nadal widoczna.