CHIANTI, PRESTIŻOWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ

52 zdjęć
Kilka kilometrów od Florencji, umieszczona na szczycie niewielkiego wzgórza, gdzie w średniowieczu była strażnica pilnująca sąsiednią wioskę, jest na sprzedaż ta prestiżowa nieruchomość.
Wspaniały obiekt, wraz z produkcją rolną o około 20 ha, obejmuje ponad 1000 metrów kwadratowych i składa się z głównej willi o około 660 metrów kwadratowych, budynku, aneksu i innych budynków.
Dwór z kolei jest podzielony na pięć oddzielnych, niezależnych apartamentów; z obszarami dziennymi, które są bardzo charakterystyczne, dom posiada również imponującą salę, która jest przy średniowiecznej wieży, przeznaczonej do degustacji wina produkowanego w firmie.
Drugi budynek w pobliżu toskańskiej posiadłości na sprzedaż został odbudowany na gruzach starej stodoły: pieczołowicie odrestaurowany, mieści dwa apartamenty i garaże.
Ponadto budynek gospodarczy na jednym poziomie, położonym w dół, podczas gdy przed nim są dawne stajnie, doskonała renowacja, pozwoliła stworzyć zarówno saunę jak i łazienki dla przyległego basenu. Ten ostatni, w malowniczej okolicy, zapewnia całkowitą prywatność i wspaniałe widoki.
Ostatnie remonty nie zmieniły pierwotnego charakteru nieruchomości na sprzedaż w Chianti: atmosfera wiejskiej Toskanii, gdzie znajdziemy całkowity spokój, pozostała nienaruszona.
Nawet obszar zewnętrzny konstrukcji jest bardzo zadbany: piękne narożniki pozwalają cieszyć się wspaniałym widokiem; wzrok gubi się wśród winnic i wzgórz typowych dla Toskanii.
Wszystko wokół posiadłości w Chianti rozciąga gospodarstwo rolne: 20 ha ziemi zawiera więcej niż 5 hektarów winnic (San Giovese, Merlot i Cabernet) i 2 hektary gajów oliwnych.
Idealne miejsce, zaciszne, ale również blisko do pobliskiej wsi do której można dojść na pieszo i kilka kilometrów od najpiękniejszych miast Toskanii, sprawiają, że ta nieruchomość to struktura o nieskończonym potencjale i ogromnym prestiżu.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Chianti

Typologia: prestiżowe gospodarstwo rolne – toskańska posiadłość

Powierzchnia wewnętrzna: 1000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 20 ha

Główna willa 660 mq:
podzielona na 5 niezależnych apartamentów

Drugi budynek:
2 apartamenty + garaże

Aneks
Sauna
Pomieszczenia basenu
Basen

20 ha gruntów, z czego:
5 ha winnic (San Giovese, Merlot i Cabernet)
2 ha gajów oliwnych

Toskania - Chianti: Florencja 27 km, Siena 30 km, Arezzo 50 km, San Gimignano 25 km, Morze Tyrreńskie 98 km, Autostrada A1 24 km,  lotnisko Amerigo Vespucci we Florencji 48 km.

Ref: 0805
cena: Od 5mil do 10mil

firma winiarska

toskańska posiadłość
luksusowy majątek

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chianti

Toskania - Chianti. Willa znajduje się w prestiżowej lokalizacji, godnej swojej wartości: florenckie Chianti, piękne wzgórza otaczające Florencję i dają dodatkowego akcentu zieleni i natury.
Florencja, sławna i znana na całym świecie dzięki swoim zabytkom, sztuce i historii, jest coraz bardziej popularne dzięki Chianti i cennemu produktowi, który tu powstaje: prestiżowe wino DOCG, włoska doskonałość w świecie.
Choć w ostatnich latach popyt na luksusowe wille i prestiżowe apartamenty we Florencji (w pobliżu Plac della Signoria, wzdłuż rzeki, w historycznym centrum, na Placu Michała Anioła) zwiększył się, to samo zjawisko było widoczne również w okolicy Florencji, na jej słodkich i łagodnych wzgórzach, tak żywych i tak ukochanych przez Włochów i cudzoziemców.
Nie ma wątpliwości, że Chianti, ze swoimi kolorami, zapachami i naturalną autentycznością jest jednym z najbardziej popularnych lokalizacji dla tych, którzy poszukują luksusowej willi, która jest w stanie połączyć elementy tradycji z najnowocześniejszymi wygodami.