CHIANTI, LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ

43 zdjęć
Położona w samym sercu Chianti przy słynnej drodze, która biegnie przez urocze wioski i obok malowniczych domów, jest na sprzedaż to luksusowa willa, symbolem doskonałości toskańskich nieruchomości.
Prestiżowy budynek z ok. 1000 roku: w czasach starożytnych, teraz prezentuje się jako ta ekskluzywna i elitarna willa na sprzedaż we Wloszech. Historia sprawia, że willa staje się dzisiaj bardziej interesującym miejscem.
Luksusowy dom utrzymuje klasyczny kształt litery U, typowy dla dawnych dworów. Zbudowana w całości z kamienia, z pięknym brukowanym dziedzińcem w środku, gdzie stoi stara studnia. Dom na sprzedaż we Włoszech jest w stanie umiejętnie połączyć starożytność i nowoczesność, oryginalność i wyrafinowanie.
Tradycyjny smak toskanii doskonale dostosowuje nawet najbardziej nowoczesne udogodnienia: duże pomieszczenia wewnętrzne, wyposażone w najnowocześniejszy sposób, utrzymują jakość i klasyczne elementy. Oryginalne podłogi z terakoty, kominek z XVII wieku, sklepione sufity, stylowe meble i szlachetna, cenna i szczegółowa stylizacji godna luksusowej willi to tylko niektóre z wielu cech tej prestiżowej nieruchomości.
Na zewnątrz znajdziemy duży park, który otacza willę na sprzedaż we Włoszech. Bogata roślinność cyprysy, dęby  drzewa, truskawki i aromatyczne rośliny i kwitnąc tworzą przepiękną widokówkę. W środku całej tej zieleni stoi basen, idealny do relaksu i niezapomnianych chwil, można tu zanurzyć się we śnie, w całkowitej ciszy i spokoju.
Dwie niezależne depandances towarzyszą wspaniałej i całkowicie odnowionej nieruchomości.
Z okien willi na sprzedaż we Włoszech można podziwiać zapierający dech w piersiach widok na panoramę: wzrok ginie w nieskończoności pięknych wzgórz Chianti. Bujna zieleń i piękna przyroda objawia się w całej swej okazałości i wspaniałości.
informacje techniczne
Region: Toskania 
Miasto: Arezzo 
Lokalizacja: Chianti 

Typologia: prestiżowa willa - luksusowy dom 

Powierzchnia wewnętrzna: 960 mq 
z czego: 
Główna struktura: 840 mq 
Depandance nr 1: 65 mq 
Depandance nr 2: 55 mq

Powierzchnia zewnętrzna: 10 ha 
(Większość terenu to uprawy drzew oliwnych) 

Główna struktura: 
4 sypialnie 
5 łazienek 
Sala bilardowa 
Pralnia 

Toskania - Arezzo - Chianti: Arezzo 30 km - Siena 25 km - Florencja 30 km - Montepulciano 50 km - Greve w Chianti 15 km - Radda w Chianti 10 km.
Ref: 0474
cena: € 3.500.000

willa w toskanii

toskańska willa
posiadłości chianti

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Arezzo

Położony w doskonałej lokalizacji, luksusowa willa na sprzedaż we Włoszech to prawdziwa perła Toskanii. Zanurzona w zieleni Chianti, umożliwia szybką podróż do głównych miast Toskanii, takich jak Siena, Arezzo i Florencja. Do innych słynnych wsi w okolicy, takich jak Radda i Gaiole, a także uroczych średniowiecznych miasteczek Montepulciano, Pienza, Cortona, San Gimignano i Montalcino można dotrzeć w krótkim czasie.Ten obszar znajdujący się w centrum pozwala na całkowite zanurzenie się w przyrodzie i historii, miejsce, które jest również w kulinarną tradycją o wielkiej wartości, dzięki której Toskania stała się słynna i znana na całym świecie.