CHIANTI, LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ

44 zdjęć

Całkowicie i starannie odrestaurowana, jest na sprzedaż ta piękna, luksusowa willa w Chianti.
Powstała około 1680 roku, wspaniała nieruchomość w Toskanii była pierwotnie starą stodołą. Niedawno odnowiona o wysokim standardzie, przy użyciu lokalnych materiałów, aby stworzyć autentyczny dom w Toskanii, obecnie nieruchomość to prawdziwy skarb.
Temat „rustykalny” Toskanii, skrupulatnie przestrzegany w czasie renowacji, sprytnie łączy w sobie wysokiej jakości naturalne materiały, takie jak kamień, cegła i drewno z istniejącymi urządzeniami i funkcjonalnym systemem ogrzewania podłogowego i klimatyzacji.
480 metrów kwadratowych powierzchni wewnętrznej toskańskiej willi są dobrze podzielone. Na parterze znajduje się sala z pięknym kominkiem, jadalnia z drzwiami prowadzącymi do ogrodu, przestronna kuchnia z nieformalną jadalnią, dużym kominkiem, duża spiżarnia, pomieszczenie dla kotła i pomieszczenie usługowe, łazienka dla gości i wspaniała winiarnia z pięknymi sklepieniami w kamieniu.
Na pierwszym piętrze znajduje się przestronna sypialnia z 2 pokojami – garderobą i dużą łazienką, która ma także hammam z łaźnią turecką. Sypialnia prowadzi również do prywatnego gabinetu z dostępem do ogrodu. Na pierwszym piętrze znajduje się również salon z kominkiem, trzy podwójne sypialnie (każda z łazienką) i pralnia.
Schody prowadzą z salonu do wieży, gdzie znajduje się sypialnia z łazienką.
Toskańska nieruchomość posiada osobną stodołę o około 50 metrach kwadratowych, która została częściowo odrestaurowana, aby stworzyć całkowicie niezależny pensjonat.
Toskańska willa na sprzedaż znajduje się na 3 ha gruntów, które obejmują ogród, basen, gaj oliwny (150 drzew) i winnicę (0,94 ha winorośli Chianti classico).
Otoczona zielenią wysokich drzew, wzbogacona mnóstwem kolorowych kwiatów, rezydencja oferuje wspaniałe widoki na dolinę i oferuje zdecydowanie ekskluzywną pozycję, zanurzona w bardzo sugestywnym krajobrazie wzgórz Chianti.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Chianti

Typologia: toskańska willa Chianti – nieruchomość Toskania

Powierzchnia wewnętrzna: 480 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3 ha

Parter:
sala z kominkiem, jadalnia, kuchnia z jadalnią, kominek, spiżarnia, pomieszczenie dla kotła i usług, łazienka gości, piwnica.

Pierwsze piętro:
sypialnia z 2 garderobami i prywatną łazienką (z łaźnią turecką), prywatny gabinet, salon z kominkiem, 3 dwuosobowe sypialnie (każda z łazienką), pralnia.
Wieża:
pokój z prywatną łazienką.

Oddzielny budynek o 50 mq
Basen
3 akry ziemi (z czego 150 gajów oliwnych 0,94 ha winnic)

Toskania - Florencja. Florencja 20 km - Fiesole 24 km - Sesto Fiorentino 30 km - Pistoia 50 km - Lucca 72 km - Piza 75 km - Montecatini Terme 55 km - Forte dei Marmi 100 km - lotnisko Amerigo Vespucci Florencja 20 km.

Ref: 2900
cena: Do 2,5mil

toskańskie wille

ekskluzywna rezydencja
luksusowa posiadłość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chianti

Toskania - Florencja - Chianti. Teren Toskanii par excellence, Chianti znane jest na całym świecie dzięki swojej pierwszej produkcji dobrego wina wysokiej jakości.
Istnieje wiele obszarów, które znajdują się w tym miejscu, małe wioski z ogromnym wdziękiem i wielkim urokiem.
To właśnie tutaj można zobaczyć starożytne i prestiżowe zamki w Chianti, zabytkowe wille i rezydencje, ekskluzywne zabytkowe rezydencje i luksusowe nieruchomości, które wzbogacają i upiększają okolicę.
Między prowincją Florencji i Sieny, terytorium wzgórz Chianti zawiera w sobie szeroki i charakterystyczny obszar geograficzny, coraz bardziej poszukiwany i pożądany zarówno w kraju jak i na arenie międzynarodowej. W części Florencji Chianti, zasługują na szczególną uwagę także miasta: Greve w Chianti, Pontassieve, Fiesole, Bagno w Ripoli, Impruneta, Lastra w Signa, San Casciano, Montespertoli, Certaldo i Montelupo Fiorentino.