ARGENTARIO, LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ

60 zdjęć
Położona w jednej z najbardziej ekskluzywnych i renomowanych miejsc Monte Argentario, zaledwie 10 minut od Porto Santo Stefano, ta piękna, luksusowa willa jest na sprzedaż we Włoszech.
Składa się z 6 budynków, prestiżowy hotel jest zbudowany wokół pięknego basenu o wymiarach 18x4. Zarówno basen jak każda jednostka pochwalić się może znakomitym i bardzo wyjątkowym, panoramicznym widokiem na okolicę. Elitarna pozycja wystarczy, by nieruchomości na sprzedaż we Włoszech stała się najciekawszym z budynków w okolicy.
Luksusowa willa nie tylko oferuje zapierający dech w piersiach widok, pozwala również na bezpośredni dostęp do krystalicznie czystego morza na wybrzeżu Toskanii, etruska riwiera dodaje wielkiego prestiżu i wartości.
Ta willa na sprzedaż we Włoszech ma wiele innych kart do gry i wiele innych punktów przemawiających na jej korzyść.
Całkowicie otoczona przez fantastyczny, bujny ogród w stylu śródziemnomorskim, z basenem i panoramicznymi tarasami z widokiem na morze, oferuje miejsca na zewnątrz, które są dobrze docenione i wyróżnione. Z tarasami słonecznymi, bujnymi i wypielęgnowanymi ogrodami pozwala na relaks nie tylko przy basenie. Ponadto, istnieje więcej niż funkcjonalny parking.
Każda jednostka tej prestiżowej nieruchomości posiada wszystkie niezbędne udogodnienia, jak również dane o wielkiej klasie i konstrukcji, które charakteryzują środowisko poprzez atmosferę luksusu, komfortu i elegancji.
Istnieje wiele stylowych szczegółów, takich jak np.: kominki, patio wewnętrzne i zewnętrzne, bardziej prywatne tarasy, duże okna z widokiem na morze, wiszące ogrody, otwarte powierzchnie. Ponadto meble odzwierciedlają wolę projektowania i nowoczesnych koncepcji co ożywia tą wspaniałą willę.
Nic nie jest pozostawione przypadkowi: luksusowa willa na sprzedaż w Argentario jest prawdziwym architektonicznym, eleganckim klejnotem o atrakcyjnym designie.
informacje techniczne
Region: Toskania
Miasto: Grosseto
Lokalizacja: Monte Argentario

Typologia: luksusowa willa - nieruchomości na sprzedaż

Powierzchnia wewnętrzna: 500 mq
Powierzchnia zewnętrzna:

Nr 1
- duże mieszkanie z kominkiem - loft-studio - salon z kominkiem - loft z wieżyczką widokową - jadalnia - 2 sypialnie - 2 łazienki - 1 toaleta dla gości - kuchnia - pralnia - 1 wewnętrzne patio - 2 duże tarasy na poziomie loftów - duża przestrzeń na zewnątrz

Nr 2 
Niezależne mieszkanie z dużymi oknami z widokiem na morze i dużym patio - salon z jadalnią i aneksem kuchennym siedzi - 1 sypialnia - 1 pokój jednoosobowy - 1 łazienka

Nr 3 
Niezależne mieszkania z dużymi oknami z widokiem na morze i dużym zewnętrznym patio - salon z jadalnią i aneksem kuchennym - 1 sypialnia – 1 dwosobowy pokój - 1 łazienka

Nr 4 
Depandance z małym aneksem kuchennym - sypialnią - łazienką - ogródem na dachu

Nr 5 
Niezależny apartament z dużym tarasem - otwarta kuchnia - salon z jadalnią – sypialnia -1 łazienka

Nr 6 
Depandance dla 2 osób z aneksem kuchennym - 1 łazienką

Toskania - Grosseto - Argentario. Orbetello 4 km - wyspy archipelagu należące do Toskanii 20 minut – kąpieliska termalne 1 km – klub golfowy 5 km - lotnisko Rzym 90 km.
Ref: 0556
cena: Ponad 10mil

nieruchomość na sprzedaż

willa w Toskanii
toskańska willa

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Monte Argentario

Toskania - Argentario 
Argentario, szlachetne w pół turystyczne miasto od czasów Etrusków i Rzymian, teraz szczyci obecność luksusowych willi i pięknych prestiżowych nieruchomości które są jak klejnoty świecące w ekskluzywnej prestiżowej lokalizacji na wybrzeżu Toskanii. 
Od szczytu klifów Monte Argentario, można podziwiać wyjątkowy widok: wzrokiem udaje się dotrzeć na wyspy Giglio i Giannutri. 
Charakteryzuje się górzystym terenem i wysokimi i skalistymi wybrzeżmi, przylądek Monte Argentario jest pokryty grubą i bujną roślinnością: palma karłowata, oliwki, winorośla i drzewa owocowe. 
Krystaliczne morze, bujna roślinność, strefa relaksacyjna, to elegancki i odpowiedni obszar dla tych wyjątkowych rezydencji. Monte Argentario jest miejscem coraz bardziej poszukiwanym i pożądanym w skali krajowej i międzynarodowej.