APARTAMENT W WILLI W CORTINA

1 zdjęć
W jednym z najbardziej znanych ośrodków narciarskich we Włoszech i Europie, w odległości krótkiego spaceru od centrum Cortina d'Ampezzo, mieści się na sprzedaż nowy luksusowy apartament o około 135 metrach kwadratowych, znajduje się w typowej górskiej willi całkowicie odnowionej. Luksusowa nieruchomość ma strategiczną i uprzywilejowaną pozycję w Cortina, ponieważ oferuje nie tylko wspaniały widok na dolinę, ale jest również bardzo blisko stoków narciarskich.
Ten dom na sprzedaż w Dolomitach znajduje się w obiekcie mieszkalnym, który cieszy prywatną lokalizacją, cichą i bardzo atrakcyjną. Wspaniała willa, w której znajduje się apartament na sprzedaż jest otoczona ekskluzywnym ogrodem, luksusowy apartament posiada również dużą piwnicę, garaż, który nie jest widoczna z zewnątrz, a także bezpłatny parking. Uroczy dom w Cortina znajduje się na parterze willi i składa się z sypialni, dużego salonu z jadalnią i aneksem kuchennym, dwóch łazienek, garderoby i pokoju uniwersalnego. W domu jest pokój w piwnicy zajmowany przez łazienkę, pokój wykorzystywany jako piwnica i pralnia.

informacje techniczne

Region: Veneto
Miasto: Cortina d'Ampezzo
Lokalizacja: Cortina d'Ampezzo

Typologia: Domy sprzedaż Cortina d’Ampezzo – Luksusowy dom
Wewnętrzna powierzchnia: 134,81
 
Pokój: 1
Łazienki: 3
Salon: 1
Jadalnia z aneksem kuchennym: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Garaż
Piwnica

Veneto - Cortina d'Ampezzo: Belluno km 61 km - Cortina Golf Club Miramonti 1km - Termy Dolomitów 24 km - lotnisko Belluno 40 km - zjazd z autostrady: Wenecja 52 km.

Ref: 2283D
cena: Od 2,5mil do 5mil

apartament na sprzedaż

wille w veneto
wille luxury

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Cortina d'Ampezzo

Veneto - Cortina d'Ampezzo: Ekskluzywna lokalizacja, dom do wspaniałych luksusowych nieruchomości, Cortina ma starożytne pochodzenie. Trudno powiedzieć na pewno, która obecność człowieka osiedliła się tam pierwsza, w tym regionie Dolomitów, jednakże istnieją dokumenty, datowane na 1156 r., które świadczą o zakupie przez braci Jana i Paganello działki na terytorium ówczesnej Ampezzo Cadore; w rzeczywistości jednak, wydaje się, że teren był już zamieszkany przez ponad dziesięć tysięcy lat przez plemienia pochodzenia paleoveneta w pierwszym wieku przed naszą erą przez Rzymian.
Doliny w Dolomitach, Cortina, wykazuje być obiektem pragnień rzymskich i to pozwala nam zrozumieć, dlaczego nawet dzisiaj na tych terenach po tzw. „ladino” jest wynikiem zjednoczenia różnych dialektów języka mówionego przez ludzi szukających schronienia w dolinach Alp Orientalnych. Upadek Imperium Rzymskiego miało niewiele informacji na temat historii Cortina d 'Ampezzo, która w związku z tym miała marginalną rolę w historii; w tym okresie została zaatakowana przez Longobardów i Franków dowodzonych przez Karola Wielkiego.
Około XV wieku rozpoczęła się era panowania weneckiego, w której Cortina d'Ampezzo była ściśle związana z Wenecją z powodu handlu towarów konsumpcyjnych; pierwszy ważny rozwój miasta Cortina jest związany z otwarciem drogi międzynarodowej Alemagna i pierwszych hoteli około XIX wieku, a w XX wieku, międzystrefowych dwóch wojen światowych, zostały zbudowane pierwsze kolejki linowe. Czynniki te, doprowadziły do gwałtownego wzrostu populacji w miejscowości Cortina i rozwoju turystyki zimowej w Cortina d'Ampezzo, zorganizowano Zimowe Igrzyska Olimpijskie w 1956 roku w celu zwiększenia jego sławy; w wyniku tego w Cortina zaobserwowano również wzrost liczby luksusowych nieruchomości znajdujących się w jej granicach.