APARTAMENT NA SPRZEDAŻ W CORTINA D'AMPEZZO

1 zdjęć
Na terenie kompleksu, dobrze zaprojektowanym, zgodnie z naturalnym krajobrazem i tradycyjnym stylem Dolomitów, jest na sprzedaż ten apartament w bliskiej odległości od centrum Cortina d'Ampezzo.
Lokalizacja tej prestiżowej nieruchomości na sprzedaż w samym sercu Dolomitów ma strategiczne i uprzywilejowane położenie, ponieważ oferuje nie tylko wspaniały widok na dolinę, ale również znajduje się bardzo blisko stoków narciarskich, bezpośrednio dostępnych z samej nieruchomości.
Luksusowy dom posiada około 132 metrów kwadratowych umieszczonym w strukturze rezydencjalnej, która znajduje się w ustronnym, cichym i atrakcyjnym miejscu, zwłaszcza jeśli chodzi o światło, jest oświetlone przez słońce w godzinach popołudniowych. Luksusowa posiadłość na sprzedaż w Cortina jest otoczona prywatnym ogrodem i posiada duży garaż i parking w piwnicy, który nie jest widoczna z zewnątrz. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze budynku i składa się z dwóch sypialni, dwóch łazienek oraz salonu z jadalnią i aneksem kuchennym. Wszystkie pokoje wychodzą na taras, który znajduje się po trzech stronach apartamentu. W domu znajduje się pokój w piwnicy zajmowany przez łazienkę, pokój wykorzystywany jako piwnica i pralnia.

informacje techniczne

Region: Veneto
Miasto: Cortina d'Ampezzo
Lokalizacja: Cortina d'Ampezzo

Typologia: sprzedaż luksusowych nieruchomości - luksusowe domy na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 132,22 mq

Pokoje: 2
Łazienki: 3
Salon: 1
Jadalnia z aneksem kuchennym: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Garaż
Piwnica

Veneto - Cortina d'Ampezzo: Belluno km 61 – Circolo Golf Club Miramonti Cortina 1 km - Termy Dolomitów 24 km - lotnisko Belluno 40 km - zjazd z autostrady: Wenecja 52 km.

Ref: 2283F
cena: Od 2,5mil do 5mil

historyczna rezydencja

prestiżowe wille
sprzeda się luksusowe nieruchomości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Cortina d'Ampezzo

Veneto - Cortina d'Ampezzo: trudno powiedzieć na pewno, która obecność człowieka osiedliła się tam pierwsza, w tym regionie Dolomitów, jednakże istnieją dokumenty, datowane na 1156 r., które świadczą o zakupie przez braci Jana i Paganello działki na terytorium ówczesnej Ampezzo Cadore; w rzeczywistości jednak, wydaje się, że teren był już zamieszkany przez ponad dziesięć tysięcy lat przez plemienia pochodzenia paleoveneta w pierwszym wieku przed naszą erą przez Rzymian. Doliny w Dolomitach, Cortina, wykazuje być obiektem pragnień rzymskich i to pozwala nam zrozumieć, dlaczego nawet dzisiaj na tych terenach po tzw. „ladino” jest wynikiem zjednoczenia różnych dialektów języka mówionego przez ludzi szukających schronienia w dolinach Alp Orientalnych. Upadek Imperium Rzymskiego miało niewiele informacji na temat historii Cortina d 'Ampezzo, która w związku z tym miała marginalną rolę w historii; w tym okresie została zaatakowana przez Longobardów i Franków dowodzonych przez Karola Wielkiego.
Około XV wieku rozpoczęła się era panowania weneckiego, w której Cortina d'Ampezzo była ściśle związana z Wenecją z powodu handlu towarów konsumpcyjnych; pierwszy ważny rozwój miasta Cortina jest związany z otwarciem drogi międzynarodowej Alemagna i pierwszych hoteli około XIX wieku, a w XX wieku, międzystrefowych dwóch wojen światowych, zostały zbudowane pierwsze kolejki linowe. Czynniki te, doprowadziły do gwałtownego wzrostu populacji w miejscowości Cortina i rozwoju turystyki zimowej w Cortina d'Ampezzo, zorganizowano Zimowe Igrzyska Olimpijskie w 1956 roku w celu zwiększenia jego sławy.