ANTYCZNY ZAMEK W CHIANTI

13 zdjęć
W malowniczej scenerii wzgórz Chianti w Siena, znajduje się firma winiarskia, w której dominuje stary zamek z X wieku, który w wyniku umiejętnych prac remontowych został podzielony na nowe i unikalne niezależna apartamenty na sprzedaż w Sienie. Nieruchomość położona jest pomiędzy dwoma ważnymi zabytkami w okolicy miejsca Chianti Radda i Gaiole w Chianti, tak że domy, które się tu znajdują na sprzedaż w części Castello w Siena, posiadają wspaniałe, panoramiczne widoki na słynne wzgórza Chianti wśród lasów, cyprysów, gai oliwnych i winnic. Nieruchomość na sprzedaż w Toskanii rozciąga się na 360 hektarów, z których 75 jest przeznaczonych na winnice do produkcji Chianti Classico Gallo Nero DOCG i 25 jest zajętych przez drzewa oliwne do produkcji oliwy z oliwek extra virgin DOP. Wszystkie ekskluzywne nieruchomości, które rozwinęły się w części zamku na sprzedaż w Toskanii zostały odrestaurowane z poszanowaniem typowego toskańskiego stylu, z zachowaniem ich oryginalnych cech. Ten styl dobrze łączy się z nowoczesnymi udogodnieniami, które obejmują luksusowe domy, na które podzielono stary zamek, takie jak: klimatyzacja, wanna z hydromasażem, prysznic, duże kominki i kontrolę temperatury w każdym pomieszczeniu. Luksusowa rezydencja posiada 153 metry kwadratowe, znajduje się na drugim piętrze zamku, ma osobne wejście do którego mżna dostać się windą lub schodami wewnętrznymi. Ekskluzywna nieruchomość wita nas dużym pokojem dziennym posiadającym piękny odnowiony kominek i duże okna z widokiem na okolicę.
Obszar dzienny posiada również łazienkę, kuchnię oraz pokój uniwersalny. Obszar sypialny natomiast składa się z dwóch pokoi, z których jeden ma łazienkę i garderobę. Wieś posiada również restaurację, bary „winne”, zajazd, panoramiczny basen i duże parkingi.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Chianti

Typoogia: Zamki Chianti - Zamek w Siena
Powierzchnia wewnętrzna: 153 mq
 
Sypialnia: 2
Łazienki: 2
Salon: 1
Kuchnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Toskania - Siena - Chianti: Siena 28 km - Greve in Chianti 28 km - San Gimignano 46 km - Arezzo 45 km - Florencja 45 km - Montespertoli 51 km - Circolo Golf Ugolino 26 km - Starożytna Querciaiola terme 30 km - Maneggio 17 km - lotnisko Florencja 44 km – zjazd z autostrady: Valdarno 20 km.

Ref: 0246
cena: Do 2,5mil

zamek na sprzedaż

domostwo w toskanii
historyczne domostwa

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chainti

Toskania - Siena - Chianti: niektórzy ludzie żyli tu przed 1000 roku w małej wiosce na wzgórzach wokół basenu Gaiole w Chianti. Byli to ludzie, którzy przeszli do doliny Vertine z Montegrossi przez S. Donato i S.Piero wzdłuż strumienia Massellone, które stanie się Gaiole w Chianti, głównym centrum całej doliny Toskanii. Narodzinami i rozwojem w Gaiole w Chianti był ważny rynek, który już w 1215 roku pojawi się w dokumentach sporządzanych przez notariuszy, jest to powód przyciągania w jego kierunku. Wieś, gdzie powstał luksusowy dom Toskanii z pierwszego placu na prawym brzegu, a następnie przeniósł się na większy plac, który jest obecnie centrum życia wsi w regionie Chianti, ponieważ największe miasto targowe w Chianti w Siena stopniowo zyskało na znaczeniu aż do ostatnich czasów. Dowodem na to jest cytat zawarty w raporcie Wielkiego Księcia Leopolda Toskanii, po wizycie w Chianti, która miała miejsce pod koniec 1700 roku.
Od 1300 r., wieś w Chianti senese, gdzie znajduje się luksusowa nieruchomość na sprzedaż i jego społeczność stało się jednym z trzech członków Ligi Chianti razem z Radda w Chiantii i Castellina w Chianti. Nastąpił podział polityczno-administracyjny wykonany przez miasto Florencja na obszarach wiejskich. Ze stopów miały wpłynąć na Florencję, żołnierzy i pieniędzy w przypadku wojny lub zamieszek w mieście. Przez cztery stulecia terytorium było granicą starć między miastami Florencji i Sieny i wzajemnych najazdów i grabieży. Gaiole było zawsze w powiecie Florencji, ale na początku XIX wieku, w czasie krótkiego panowania Etrurii, Napoleon zawarł je w Departamencie Senese i tak pozostaje do dziś po zjednoczeniu Włoch i po powstaniu obecnych województw.