ANTYCZNY ZAMEK NA SPRZEDAŻ W TOSKANII

1 zdjęć
W typowym krajobrazie Toskanii Maremma leży ta średniowieczna wioska, jej historia sięga XII wieku, kiedy należała od 1361 do 1894 do dwóch ważnych i szlachetnych rodzin Sieny: Tolomei i Piccolomini.
Urocza wioska, posiadająca ten starożytny zamek, teraz na sprzedaż w Grosseto. Został on niedawno odnowiony i obecnie jest używany jako baza turystyczna. Budynki, wszystkie stare domy w typowym stylu toskańskim, są rozmieszczone wzdłuż ulic miejscowości i wokół dużego placu, gdzie stoi zamek na sprzedaż we Włoszech.
Zamek na sprzedaż rozłożony jest na kilka poziomów i skierowany na plac kościelny i uszkodzony na pewnej wysokości od wieży, która wznosi się nad dachem z czterech stron i koronowany na szczycie przez charakterystycznym kordonem blanek. Oprócz zamku istnieją inne stare domy na sprzedaż, takie jak farmy, magazyny i stajnie, wszystko pięknie odrestaurowane i podzielone na różne rezydencje z różnymi miejscami i powierzchniami.
Te domy i wille na sprzedaż w Grosseto, składają się z jednego, dwóch i trzech pokoi wyposażonych we wszystkie udogodnienia, a niektóre mają również mały ogródek. Istnieje wiele wspólnych obszarów, takich jak salony, bar, restauracje, sala bilardowa. Poza murami miejscowości znaleźć można przestrzeń dla wolnego czasu: basen, kort tenisowy i budynek na trzech poziomach, który posiada okładzinę kamienną i duże okna pomagające wtopić budynek w konstrukcję murów wsi. W budynku tym znajduje się siłownia oraz SPA. Toskański zamek na sprzedaż, posiada piwnicę z pomieszczeniami technicznymi, wspólne pomieszczenia na parterze i na wyższych piętrach pokoje mieszkalne, które oferują piękny widok na okolicę.
informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Grosseto
Lokalizacja: Grosseto

Typologia: zamek w Toskanii – wille Grosseto
Powierzchnia wewnętrzna: 3460 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1 ha
 
Zamek 860 mq
Magazyn A 500 mq
Magazyn B 330 mq
Stajnie 280 mq
Farma 1220 mq
Obiekty sportowe 270 mq
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne
 
Sala bilardowa
Basen
Siłownia
Centrum odnowy biologicznej
Kort tenisowy
Działka: 1 ha
 
Toskania – Grosseto: Cinigiano 3 km - Grosseto 40 km - Siena 61 km - Chianciano 59 km - Montalcino 21 km - Monte Amiata 32 km - Argentario 72 km - Punta Ala 82 km - Castiglione della Pescaia 71 km - Maremmello Golf Club 23 km - Termy Saturnia 41 km - lotnisko Florencja 98 km - zjazd z autostrady: zjazd Grosseto est 25 km.

Ref: 0185
cena: Oferta zarezerwowana

sprzedaż prestiżowych nieruchomości

zamek w grosseto
zamek na sprzedaż w grosseto

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Grosseto

Toskania - Grosseto: miejscowość prestiżowych luksusowych nieruchomości, Cinigiano rozwinęła się wokół zamku w Toskanii, w XII wieku na wzgórzu zachodzącym na równinę Grosseto.Terytorium gminy znalazło się pod zwierzchnictwem potomków Bernardino di Cinigiano, wasali potężnych hrabiów Aldobrandeschis oddziału Santa Fiora.
W 1254 r. rodzina sprzedała zamek i ziemie miejscowości Siena. Jednak Cinigiano nadal sprawowali władzę absolutną nad miejscową ludnością, a ich lojalność do Sieny wydała się być niepewna i w 1278 roku Siena oskarżyła ostatniego z nich, pod pretekstem napaści na dygnitarza kościelnegona trasie do Viterbo. W XIV wieku zamek wszedł w posiadanie hrabiów Guidi di Poppi i Battifolle, gdzie Siena odzyskała posiadanie terytorium w 1389 roku, zwracając dużą sumę ówczesnemu panu, Franciszkowi di Ugone di Battifolle. Pomimo umów, w dalszym ciągu wywierano władzę nad wsią w Toskanii, aż w 1404 roku został wypędzony przez pospolite ruszenie.
W połowie XVI wieku Cinigiano przekazane zostało wraz ze Sieną do Wielkiego Księstwa Toskanii. W 1766 Pietro Leopoldo Lotaryngii przeniósł się do miasta, z prowincji Siena do Grosseto, które pozostają nawet po zjednoczeniu Włoch w 1859 roku. Dziś miejsce utrzymuje całą swoją historię i prestiż, co czyni go idealnym miejscem dla nieruchomości o dużej wartości i wielkim prestiżu.