Antyczny zamek na sprzedaż na wzgórzach Sieny

full screen
41 zdjęć

Położony w wyjątkowej  panoramicznej pozycji, kilka kilometrów od Sieny w Toskanii, ten starożytny zamek na sprzedaż wydaje się być istnieć już przed tysięcznym rokiem.
Pewne jest to, że twierdza, której historię znamy dzisiaj sięga XII wieku, była zamieszkana przez niektóre z najbardziej wpływowych rodzin w Sienie. Po kilku zmianach własnościowych i niespokojnej wielowiekowej historii, zamek dotrzymał naszych czasów zachowując urok oraz niepowtarzalne i tajemnicze piękno.
Położony na zielonych wzgórzach tego terytorium pełnym lip, dębów i zarośli, nieruchomość oferuje nowoczesny komfort ze sprytnym połączeniem średniowiecznego smaku.
Wewnętrzna powierzchnia zamku na sprzedaż  to około 600 metrów kwadratowych goszczących duży hol, jadalnię, mieszkanie na pierwszym piętrze z wygodnym salonem i dwie duże sypialnie z komunikującymi się łazienkami z pięknymi, oryginalnymi meblami w stylu secesyjnym i XIX-wiecznymi drukami. Pokoje są przytulne, ciche i rodzinne, mają niezwykłe widoki na okolicę.
Na parterze znajduje się sala, która prowadzi do dwóch dużych pokoi: pierwsza składa się z holu recepcyjnego, na który wychodzą dwie sypialnie, jedna sypialnia z łazienką od strony zachodniej z kominkiem i antycznymi meblami i epokowymi dekoracjami i duża sypialnia od strony wschodniej, także z własną łazienką, wyposażona w meble i dekoracyjne antyki, a także cenne oryginalne podłogi z terakoty. Nieruchomość w Toskanii kompletuje poddasze.
Na zewnątrz, oprócz trzy-hektarowego parku, jest dependance, która zapewnia dużą prywatność swoich gości i która była niegdyś stajnią. Posiada dwa piętra połączone drewnianymi schodami, posiada część dzienną z salonem i aneksem kuchennym oraz obszar sypialny z dwoma sypialniami i pokój usługowy.
W tym uroczym otoczeniu można cieszyć się dużą prywatnością i zrelaksować się, korzystając z gościnności tego historycznego zamku i udogodnień nowoczesności.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Siena

Typologia: zamek

Powierzchnia wewnętrzna: 600 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3 ha

4 piętra
4 sypialnie

Dependance
2 sypialnie


Siena 12 km - San Gimignano 50 km - Florencja 78 km - Volterra 50 km - Piza 145 km - Arezzo 80 km

Ref: 1031
cena: € 2.500.000

zamki na sprzedaż

toskania
luksusowe nieruchomości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Siena

Siena, piękne włoskie miasto w samym sercu Toskanii, jest jednym z najbardziej popularnych i znanych w regionie. Słynna ze swojej bogatej kultury, sztuki, dziedzictwa i historii krajobrazu, Siena jest również znana ze słynnego Palio prowadzonego na Placu del Campo.
Zabytkowe centrum Sieny w 1995 roku zostało wpisane przez UNESCO, dzięki niesamowitemu pięknu, na listę światowego dziedzictwa.
Istnieje wiele religijnych i cywilnych budynków o ogromnym znaczeniu, które możemy podziwiać. Wśród nich pamiętajmy o: Katedrze w Sienie, , Kościołowi św. Dominika, Kościołowi św. Franciszka, Bazylice dell’Osservanza, Pałacu Bargagli, Pałacu Bichi Ruspoli i wielu innych.
Istnieje wiele luksusowych willi i rezydencji na terytorium Sieny, w centrum miasta, w okolicznych wioskach: są to idealne miejsca, gdzie luksus łączy znajome ciepło, idealne dla tych, którzy cenią sobie piękno i luksus bez utraty spokoju, który może być odczuwany na tych ziemiach.