ANTYCZNY MAJĄTEK W CENTRUM FLORENCJI

10 zdjęć
Nie daleko od słynnego mostu Ponte Vecchio i pięknego, zabytkowego centrum Florencji, jest teraz na sprzedaż prestiżowa nieruchomość o starożytnych początkach, której historia sięga XIV wieku, została odrestaurowana w 1566 roku przez architekta Bernardo Buontalenti na zlecenie Wielkiego Księcia Francesco de' Medici. Główną cechą tej antycznej posiadłości w Toskanii są na pewno stare fasady ozdobione graffiti, wykonane przez Bernardino Poccetti, które zostały później wzbogacone przez Buontalenti o dwa klęczące okna z charakterystycznym nietoperzem z rozpostartymi skrzydłami poniżej parapetu i o drzwi zwieńczone herbem rodziny w niej mieszkającej. Ta fasada jest cennym i rzadkim przykładem eleganckiej dekoracji freskami lub graffiti, które w XVI w., zdobiły fasady prawie wszystkich pałaców we Florencji.
Luksusowa nieruchomość na sprzedaż we Florencji ma powierzchnię 670 metrów kwadratowych i jest rozłożona na czterech piętrach z pomieszczeniem piwnicznym w piwnicy i trzecim piętrze zajmowanym przez taras widokowy. Na parterze znajduje się garaż i mieszkanie dozorcy, składa się z sypialni, łazienki i kuchni. Główny budynek rozciąga się na wyższych poziomach. Willa na sprzedaż w samym sercu Toskanii jest obsługiwana przez windę, a wnętrze jest całkowicie odnowione. Dzięki umiejętnym pracom remontowym, można było odzyskać piękno i wyrafinowanie terenu. Na szczególną uwagę zasługują wykończenia i detale, takie jak cenne freski i zabytkowe kominki.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Luksusowe mieszkania na sprzedaż - Wille na sprzedaż w Toskanii
Powierzchnia wewnętrzna: 670 mq
Pałac:
Sypialnie: 3
Łazienki: 5
Pokój dzienny: 2
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

Apartament dozorcy:
Sypialnia: 1
Łazienka: 1
Kuchnia: 1
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne
Piwnica
Garaż
Panoramiczny taras

Toskania – Florencja: Lucca 55 km - Piza 70 km - Siena 50 km - Forte dei Marmi 75 km - Monte Abetone 48km - Montecatini Terme 35 km - Poggio dei Medici Golf Club 30 km - Lotnisko Florencja 5 km – zjazd z autostrady: Firenze Nord 2 km.

Ref: 0346
cena: Od 2,5mil do 5mil

willa luxury

apartamenty na sprzedaż
prestiżowe wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - jest powszechnie uznawana jako miasto sztuki, z bezcennym zbiorem prac, które przekształcają się w tkankę miejską.
Serce Florencji Piazza della Signoria, gdzie góruje Pałac Vecchio i Galeria Uffizi. Kilka kroków od hotelu znajduje się Katedra ze wspaniałą kopułą Brunelleschi i towarzyszącą jej dzwonnicą i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu.
Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskani pełna jest pięknych willi na sprzedaż, zajmuje miejsce w historii Florencji na równi z ludźmi, którzy tam mieszkają. Historycznie, ludność Florencji czuje miłość-nienawiść do Arno, która jest zwiastunem korzyści z handlu jak i katastrofy i powodzi. Wśród mostów przecinających Ponte Vecchio, który jest unikalny w świecie, z cechami sklepów jubilerskich w domach zbudowanych na nim. Przecina szlachetny Corridoio Vasari, jedyny most w mieście, który przetrwał II wojnę światową. Lewym brzegiem rzeki Arno jest Oltrarno, obszar, w którym można jeszcze oddychać, między jego świeckimi warsztatami, atmosferą Florencji w sposób opisany przez Vasco Pratolini i Marcello Vannucci.