ANTYCZNE I PRESTIŻOWE DOMOSTWO NA SPRZEDAŻ

43 zdjęć
Całkowicie zanurzona w przyrodzie, znajduje się na pięknych wzgórzach Montefeltro w krajobrazie, gdzie sarny, bażanty i wiewiórki są w domu, ta starożytna i prestiżowa posiadłość jest teraz na sprzedaż.
Pochodząca z lat 1400 - 1500, prestiżowy obiekt na zewnątrz jest wykonany z cegły i jest rozłożony na trzech piętrach plus wieża. Założona w głównym budynku z sąsiednim gospodarstwem była później używana jako dwa apartamenty dla rodzin rolniczych i zmieniona do zamieszkania jednorodzinnego we wczesnych latach '80 dzięki konserwacji ekspertów i starannej renowacji.
600 metrów kwadratowych posiadłości na sprzedaż we Włoszech przedstawia główne wejście od południa, z pięknymi ceglanymi zewnętrznymi schodami z placu przed fasadą budynku. Ta fasada jest zwieńczona kwadratową wieżą z czterospadowym dachem, wspierana przez kratownicę i gzyms ozdobiony listwami z terakoty. Istnieją również dwa inne wejścia z zewnątrz, jeden na wschód - duży taras z fontanną i jeden na północ przez mały dziedziniec ze studnią przez podniesioną loggię.
Zachodnia część prestiżowej nieruchomości na sprzedaż we Włoszech jest zajęta przez piękny taras z pergolą wspierany przez ceglane filary i wyposażony do życia na zewnątrz w okresie letnim. Skierowany jest na duży salon, jadalnię i kuchnię.
Wewnętrznie, na dwóch niższych piętrach, znajdują się trzy sale bankietowe, sypialnia z łazienką dla gości, lokal na system grzewczy i dwa dodatkowe pokoje stanowiące uzupełnienie do wyżej wspomnianego salonu, jadalnia i kuchnia. Ponadto znajduje się tu także zakwaterowanie obejmujące dwie sypialnie, garderobę, łazienkę i kuchnię: idealne miejsce, aby zapewnić odpowiednią przestrzeń również dla pracowników.
Górne piętra domu na sprzedaż zajmują cztery sypialnie, dwie łazienki, dwie sale bankietowe, kuchnia z sąsiadującą jadalnią salą idealną na śniadania, wspomniana loggia na pobyt na zewnątrz.
Istnieje wiele cennych przedmiotów, wewnątrz luksusowego domu, pięć kominków, łuki, tynki antyczne, zdobione sufity z odkrytymi belkami, stare podłogi z terakoty, drzwi z modrzewia.
Nieruchomość składa się z dwóch dodatkowych prestiżowych budynków: jeden na dwóch piętrach, używany jako magazyn o 72 metrach kwadratowych, drugi z 36 metrami kwadratowymi wykorzystywany jako garaż.
Ziemia o 8,4 ha, gdzie mieszczą się 3.000 roślin orzecha i wiśni oraz 300 gatunków drzew trufli (dęby, lipy) i gdzie około 3000 metrów kwadratowych zajmują laski wiązów zielonej okolicy, otoczone tym wspaniałym prestiżowym domem na sprzedaż.

informacje techniczne

Region: Marche
Miasto: Urbino
Lokalizacja:  Montefeltro


Typologia: Luksusowa posiadłość na sprzedaż – prestiżowa posiadłość


Powierzchnia wewnętrzna: 600 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 8,4 ha


Salon
Jadalnia
Kuchnia
4 sypialnie
2 łazienki
1 sypialnia z łazienką dla gości
5 reprezentacyjnychpokoi
1 kuchnia z sąsiednią salą
Loggia
Taras z pergolą
Dodatkowe lokale


Pomieszczenia dla pracowników:
2 sypialnie
1 garderoba
1 łazienka
1 kuchnia


Magazyn 72 mq
Garaż 36 mq


Teren 8,4 ha z czego:
3000 mq gaju wiązów


Marche - Urbino – Montefeltro: Urbino 10 km - Pesaro 30 km – autostrada A14 28 km – lotnisko Rimini 40 km.

Ref: 0571
cena: Do 2,5mil

luksusowa willa

willa na sprzedaż
wille i domostwa

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Montefeltro

Marche – Urbino: miasto Urbino było jednym z najważniejszych ośrodków włoskiego renesansu: nawet dziś, miasto zachowuje wszystkie dziedzictwa architektoniczne tego okresu, tak, że od 1998 roku historyczne centrum Urbino jest uważane za światowe dziedzictwo UNESCO.
Obszar gminy przebiega głównie na terenie górzystym, gdzie w rzeczywistości znajduje się także najstarszy i prestiżowy dom na sprzedaż. Południowa części Montefeltro jest jednym z najbardziej znanych i sławnych. Obszar jest głównie górzysty i pagórkowaty, z wieloma zalesionymi dolinami, charakteryzuje się obecnością twierdz i zamków, z których niektóre są jednym z najciekawszych we Włoszech.